Erkeklerin Beğendiği Saç Stilleri

2016 yılı en güzel erkekleri etkileyen ve yörüngenize sokan en klas 5 kadın saç stilleri ve saç modellerini beğeninize sunuyoruz. 5. sıradaki orta bob saç modeli favorimiz.

Değerli kadınveblog takipçileri saç, bakım ve moda kategorilerinde sizleri bilgilendirmek ve moda dünyasını ayağına getirmek vazifemiz olmasından ötürü sizlere her gün yeni bilgiler sunuyoruz. Bugün sizleri bilgilendireceğimiz konu ise erkekler tarafından en çok beğenilen saç stilleri olacaktır. Erkeklerin bayan saç stillerine ilgi göstermesi üzerine  kadınlar için saçları daha da önemli hale gelmiştir. Ayrıca bayan saç modelleri kadınların kendi kişiliğini ön plana çıkarmaktadır. Ancak herkesin farklı yüz şekli ve cilt tonları olması dolayısıyla kendinize uygun saç modellerini seçmek en önemli ayrıntıdır. 2016 yılında erkekler tarafından en çok beğenilen saç stilleri aşağıda sizler huzurunda paylaştık. Kendinize uygun gördüğünüz herhangi bir saç modelini seçerek şık bir görünüme sahip olup erkeklerin dikkatini çekebilirsiniz.

1- Retro Dalgalı Saç Modeli;

Retro Dalgalı Saç Modeli Erkekleri Etkileyen Kadın Saç Stilleri

Retro Dalgalı Saç Modeli Erkekleri Etkileyen Kadın Saç Stilleri

İlk olarak yukarıdaki gibi retro stilde dalgalı bir saç modeli tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı daha dolgun gösterecek olan retro dalgalı saç modeli uzun,orta ve kısa boylu saçlara uygun bir seçenektir. Eğer daha çok dikkat çekmek istiyorsanız 2016 yılının en moda aksesuarı olan kafa bandlarından kullanabilirsiniz. Pastel renk kullanarak canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ancak kullanacağınız kafabandı renginin saçlarınızla uyumlu olmasına saç renginizi meydana çıkarmasına özen gösteriniz.

2- Dağınık Örgü Saç Modeli;

Dağınık Örgü Saç Modeli Erkeklerin Beğendiği Saç Stilleri

Dağınık Örgü Saç Modeli Erkeklerin Beğendiği Saç Stilleri

İkinci olarak ise dağınık ve örgü bulunan saç modellerine yönelebilirsiniz. Oldukça basit ve zahmetsiz olan bu saç modelleri erkekler tarafından doğallık ön planda tutulmasından ötürü çokça beğenilmektedir. Eğer fark yaratmak istiyorsanız örgü stillerinde değişik modeller kullanabilirsiniz.

3- Yan Atkuyruğu Saç Modeli;

Yandan At Kuyruğu Erkekleri Cezbeden Kadın Saç Stilleri

Yandan At Kuyruğu Erkekleri Cezbeden Kadın Saç Stilleri

2016 yılında erkekler tarafından en çok beğenilen saç modellerinden birisi de yan at kuyruğu modelidir. Tüm saç renkleri ile uyumlu olan yan at kuyruğu modeli saçlarınızı daha canlı bir yapıya kavuşturduğu gibi yüz güzelliğinizi ve hatlarınızı ortaya çıkaracaktır.

4- Klasik Düz Saç Modeli;

Klasik Düz Saç Modeli Erkeklerin Beğendiği Kadın Saç Stilleri

Klasik Düz Saç Modeli Erkeklerin Beğendiği Kadın Saç Stilleri

Dördüncü olarak klasik düz modeller ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Erkekler tarafından beğenilen saç stillerinde üst sıralarda yer alan klasik düz saçlar sizleri daha kadınsı kılacaktır. Saçlarınıza kremler sürerek daha parlak bir hal almasını sağlamış olur ve şık bir görünüme sahip olursunuz.

5- Orta Dalgalı Bob Saç Modeli;

Orta Dalgalı Bob Saç Modeli Erkekleri Etkileyen Kadın Saç Stilleri

Orta Dalgalı Bob Saç Modeli Erkekleri Etkileyen Kadın Saç Stilleri

Son olarak ise kısa ve orta saçlı bayanlar dalgalı bob saç modelleri erkeklerin beğenisini kazanmaktadır. Şık ve zarif bir görüntüsü olan bu saç modelleri renkli göz yapısıyla uyum içerisinde durmaktadır.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir