Erkeklerin Hoşlandığı Kadın Tipleri

Erkeklerin kadınlar hakkında ne düşündüğünü merak eden bayanlarımız için erkeklerin hoşlandığı kadınlar ve kadın tiplerini araştırıp yazdık. Erkekler kadınlarda ne arar, erkekler kadınlarda hangi davranışları görmek ister, hangi kadınlar erkeklerin daha çok hoşuna gider bu konular üzerinde duracağız. Tabi erkeklerin hoşlandığı kadın tipleri kişiden kişiye değişir ama genel olarak erkeklerin hayır diyemeyeceği kadınlar vardır.

erkeklerin en cok begendigi kadin tipleri

Erkeklerin vazgeçemediği kadınlarda ilki seksi kadınlardır. Erkekler her ne kadar ilgilenmiyormuş gibi görünseler de seksi kadınlara bayılırlar. Onların özgür ruhlu ve engellere takılmadan yaşamayı sevdiklerini bilirler. Erkekler seksi kadınlardan hoşlansa da onlarla evlenmekten korkarlar çünkü ellerinden uçup gideceğini düşünürler.

erkeklerin begendigi kadin tipleri

İyi niyetli ve iyimser olan kadınlarda erkeklerin gözdelerindendir. Her şeyden şikâyet eden kadınların aksine iyi niyetli iyimser kadınlar içinde bulundukları durumdan her zaman mutludurlar. Parterleri neden hoşlanıyorsa onu yaparlar, sorun çıkarmazlar, küçük şeylere küsmezler. Böyle bir kadın erkekler için büyük bir nimettir elbette.

erkeklerin en cok hoslandigi kadin tipleri

Erkekler özgür bayanlardan çok hoşlanırlar. Kendine sınırlar koymayan, istediği gibi yaşayabilen, kararlarını kendileri alan, elalem ne der sözünü hiç kullanmayan kadınlara bayılırlar. Bu kadınlar gereksiz kıskançlık yapmaz, partnerlerinin de özgür olması için onları sıkmazlar. Kendilerine ve partnerlerine güveni tamdır. Tam erkeklerin isteyeceği ideal kadın tiplerindendir. Ama evlilik işin içine girince o özgür kadını kafese sokmaya çalışırlar.

erkeklerin hoslandigi kadinlar

Tabi ki bakımlı bayanlar erkekler tarafından sevilen kadınlardandır. Bakımlı ve güzel bir kadını yanlarında taşımak onlara gurur verir ayrıca kendi göz zevklerine de hitap eder. Bakımsız, pasaklı, kendisi ile hiç ilgilenmeyen kadınlardan erkekler koşarak uzaklaşır.

erkeklerin en cok begendigi kadinlar

Erkekler kendileri ile dost olabilen kadınlara da ilgi duyarlar. Bütün sıkıntılarını, dertlerini ya da sevinçlerini onlarla paylaşmaktan hoşlanırlar. Ayrıca bir anne gibi kadınların erkeklerle ilgilenmesi, erkeklerin çok hoşuna gider. Erkekler güçlü görünmeyi sevselerde şevkat karşısında hemen erirler.

 

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Bunları da kaçırmayın; Erkeklerin Hoşlandığı Kadın Tipleri […]

trackback

[…] Tabi her kadına sarı saç rengi yakışmaz.Ten rengi ile sarı saç rengi uyumlu olmalı.Ama size yakışan bir sarı tonu ile balyaj ve röfle uygulaması yaptırıp sarı saç rengine daha doğal geçişler yapmanız mümkün olabilir.Bunun için en doğrusu profosyonel bir kuaförden fikir almaktır.Erkeklerin hoşlandığı kadın tipleri başlıklı makalemizi incelemek için buraya tıklayınız. […]