Erkeklerin Kadınları etkilemek İçin Söylediği Yalanlar

Erkekler ilk buluşmada karşısındaki kadında iyi bir imaj yaratmak için bazen yalanlara başvurabilirler. Genellikle kadınların hoşlanacağı bir erkek profili çizmek isterler. Erkeklerin kadınları etkilemek için söylediği yalanlar nelermiş bakalım.

Bu yalanların başında eski ilişkiler gelir. Her ilişkilerini çok iyiymiş ve sorunsuzmuş gibi göstermeye çalışabilirler. Sizde kendi ile güzel bir ilişki yaşayacağı izlenimini uyandırmak ister. Onunla mutlu olacağınızı düşünmenizi ister.

Erkekler kadınları ilgilendiği ve sevdiği konularda çok bilgiliymiş gibi davranabilirler. Sizin ilginizi çeken bir konuyu hemen araştırıp okurlar ve konunun uzmanıymış gibi konuşurlar. Ortak paydalarınızın olduğunu size söylemek isterler aslında.

Erkekler kadınları güçlü olduklarına ikna ederekte etkilemeye çalışırlar. Genellikle sporcu olduklarını ve geçmişte herhangi bir spor dallarındaki başarılarından bahsederler.

Erkeler maddi durumlarının iyi olduğunu da kadınlara hissettirmek isterler. Bunun için şık bir restorantta borç para ile yer bile ayırtabilirler. Kadınların maddi durumu iyi olan erkeklere ilgi göstereceğini düşünürler.

Erkeklerin söylediği yalanlardan bir tanesi de kıskanç olmadığını söylemesidir. Erkekler genel olarak kıskançtırlar. Genelde ben kendime de sana da güvenirim niye kıskanayım derler. Fakat her zaman göz hapsinde olacağınız eminiz.

Genellikle şu tip kadınları hiç sevmem diyorlarsa bilin ki o kadınlara ilgileri vardır. Genelde sizin özellikleriniz olan kadınları sevdiklerini söylerler.

Kadınların sevdikleri her şeyi genelde sahiplenirler. Genellikle sevilen sanatçılar, müzikler, ortak zevkler aynı çıkar. Bu size kendine çekmek için söylediği yalanlardandır. Çoğu zaman sizin zevklerinizle uzaktan yakından alakaları yoktur.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir