Değerli kadın takipçilerimiz yine bir saç konusu ile karşınıza çıkmaktayız. Bildiğiniz üzere bir kadın en çok saçlarıyla uğraşır, en çok saçlarına vakit ayırır ve en çok saçlarına değer verir. Bu nedenle erkeklerin saç rengi ve modeli konusunu gereksiz bulmasının aksine aslında saç rengi ve modelleri oldukça önem teşkil etmektedir. Çünkü saç model ve renkleri bir kişinin görüntüsünü üst düzeyde etkileyebilecek ve bir kişiyi şık ve havalı kılan özelliklere sahiptir.  Bu nedenle biz kadınlar olarak mutlaka saç rengi ve modelleri konusunda özenli davranmalıyız.

Bildiğiniz üzere saç renkleri bir kadını gençte gösterebildiği gibi olgun bir görünüme de ulaştırabilmektedir. Kimi bayanlar daha olgun görünmek isterken çoğu bayanda daha genç bir görünüm istemektedir. Sizlerde daha genç bir görünüm için çaba sarf ediyor olabilirsiniz. Genç görünmek için saç renginizi değiştirme  metodunu deneyebilirsiniz. Evet saç renkleri sizi daha genç bir görünüme kavuşturabilir. Günümüzde bildiğiniz üzere artık daha canlı ve pastel renkler saçlarda kendilerine yer buldular. Bu canlı ve pastel renkler daha enerjik ve genç bir görünüm sağlamaktadır. Canlı ve pastel renklerden pembe,mavi,mor gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu renkleri diğer renklerle beraber kullanarak daha şık ve genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Örneğin siyah saçlarınızı mavi renkle beraber kullanabilirsiniz. Veyahutta bahsettiğimiz bu canlı ve pastel renkleri saçlarınızın arasında ışıltı olarak attırabilirsiniz.

Bunun yanı sıra daha genç görünmek için cilt tonu ile saç renginizin bir uyumu olması gerekir. Saç renginiz cildinizden daha soluk bir renk olursa bu sizi yaşlı ve olgun bir görünmenize neden olacaktır. Bu nedenle mutlak surette canlı ve parlak saç renkleri tercih ederek yüzünüzü daha genç kılabilirsiniz. Günümüzün modern ve popüler saç renklerinden balköpüğü saç rengi genç görünmenize yardımcı olacak bir saç rengidir.

Son olarak daha genç bir görünüm arzu ediyorsanız saçlarınıza aksesuar kullanımına özen gösteriniz. Çünkü saç aksesuarları dinamik ve şirin bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Bandana veya saç bandları işinize oldukça yarayacaktır.

genc-gosteren-saclar

genc-gosteren-sac-rengi

genc-gosteren-sac-rengi-modeli

genc-gosteren-sac-rengi-modelleri

genc-gosteren-sac-renkleri

genc-gosteren-sac-renkleri-modeli

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir