Erkeklerin sizi gerçekten sevdiğine dair şüpheleriniz mi var? Size yeterli önemi ve ilgiyi gösteriyor omasına rağmen hala sizi sevdiğine tam olarak inanmıyor musunuz?

Eğer ben seni seviyorum dersem bende cevabı alıyorum. Seviyor musun? Dersem Evet Diyor. Peki bana gerçekten açık ve beni seviyor mu? diye kendinize soru yönetiyorsanız bu makalen size bir yardımı olabilir. Kadın ve erkek farklı bunu artık herkes anladı. Hem hissettiğimizle aynı zamanda hissettiğimizi dile getirme yöntemlerimiz erkeklerden çok farklı. Kadınlar erkeklerden gelen seni seviyorum elektriğini alamıyor olabiliriz. İstisnalar ise kaideyi bozmuyor, fakat erkeklerin gerçekten sizi sevdiklerinin sinyalini veren bazı kritik noktalar vardır.

gerçekten aşık erkek nasıl davranır

gerçekten aşık erkek nasıl davranır

Sevdiğini belli eden bu kritik noktalar neler mi?

  • Favori futbol takımlarının maçını seyretmesi erkekler için çok önemlidir: Maç seyretmeyi bile bizimle birlikte izlemek isterlerse.
  • Dış güzellik çoğu erkekler için çok önemlidir: eğer en salaş ve dağınık halinizde bile size sarılıp öpüyorsa
  • Erkeklerin geneli televizyon izlemeyi çok sever ve o esnada kimseyi duymazlar: en sevdiği bir programı izlerken bile sizin sesinize dikkatini verip yüzünüze bakıyorsa.
  • Erkekler annelerinin ne söylediğine ve düşündüğüne çok önemser: eğer bir erkek sizi kendi annesi ile tanıştırmaya götürmüş ise.
  • Özür dilemek erkekler için çok zor iki kelimedir; Eğer haksız olduğunu kendisi direk olarak kabul ediyorsa.

Erkeklerin hislerini ifade şekilleri bizden farklı olabilmekte bunu hiç bir zaman unutmayalım. Eğer erkek sevildiğini hissederse gerçekten sizi de gerçekten seviyordur.

gerçekten seven erkek nasıl davranır

gerçekten seven erkek nasıl davranır

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir