Kısa sürede kilo vermenizi sağlayacak ve göbek yağlarınızı eritecek en etkili 4 içecek

Şekersiz sebzeli ve bitkili karışımlı suları içerek göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.Üstelik kaynatıp sıcak içmeseniz de göbek yağlarınızı yakmaya yardımcı olurlar.İşte bu etkili bitki ve sebzelerden yapabileceğiniz en etkili içeceklerden 4 tanesini evde deneyip hemen göbeğinizi eritmeye başlayın.

Aynı zamandan şeker, un, makarna  ve pilav gibi nişastalı ve yüksek karbonhidrat içeren yiyeceklerden de uzak durmanız şart.Ayrıca ekmek olarak tam buğday ekmeğini tüketmelisiniz.

İşte kilo vermenize yardım edecek 4 etkili  içecek…

1.Limon-nane- zencefilli su

Göbek yağlarının erimesinde en etkili içeceklerden biri nane, limon ve zencefil karışımlı su.Bunu karışımı bir gün önce geceden yapıp günde 3-4 defa içmelisiniz.Yemeklerden yarım saat önce içmelisiniz.Eğer aç karnına içmekte zorlanıyorsanız yemekten 2 saat sonrada içebilirsiniz.Limonu içmeden önce karışımın içine sıkmalısınız. İsterseniz içine birkaç dal maydanoz da ekleyebilirsiniz.

2.Nane çayı

Nane çayını mideyi rahatlatmak, gazları giderip sindirim sistemini düzenlemede birebirdir.Nane çayı içerek karnınızın daha düz olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca mide yağlanmasını önleyen etkili bir içecektir.

3.Ananas suyu

Ananası blender’dan geçirip hazırlamalısınız .İçine bir yemek kaşığı keten yağı (tekli doymamış yağ) ilave ederek karın yağlarınızın erimesini sağlayabilirsiniz. Ananas, protein sindiren bromelain enzimi içerdiğinden sindirime  yardım eder ve karın şişkinliklerini önler.

4.Yeşil çay

Yeşil çay artık bilinen ve uzmanların önerdiği en sağlıklı zayıflama çayları arasındadır.Özellikle göbek bölgesinin incelmesinde etkilidir.Eğer egzersizden önce yeşil çay içerseniz yağ yakımınız daha hız şekilde olacaktır.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir