Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Gucci moda sektöründe muhtemelen en iyi giriş yapan markalardan biridir. 20. yüzyılın başında kurulmuş olan, Milano merkezli marka İtalyan şarabı gibi her yıl tasarımlarını mükemmelleştirerek karşımıza çıkıyor.Yıllar geçtikçe, marka yaratıcı yönetmenleri değişti ama bir şey değişmeden kalmıştır:Şıklık ve çekicilil felsefesi…  Gucci kadın için, çekicilik ve zerafet arttıran kıyafetleri ile önemli bir rol oynar; O her zaman mükemmel ve mükemmellik arar. Bu şık felsefe, tüm görünüm üzerine basılır. Gucci ilkbahar / yaz 2015 koleksiyonu, Gucci ‘nin büyük hayran ordusuna tanıtıldı!

Gucci gösterileri arasında şüphesiz, en çok beklenen olanlardan biri Milano Moda Haftası.Bütün moda dünyası Frida Giannini, etiketin yaratıcısı, yeni ilkbahar / yaz 2015 sezonu için hazırladığı yeni trendlerin ne olduğunu görmek için sabırsızlıkla bekliyordu.
Gucci ilkbahar / yaz 2015 koleksiyonunda sanatsal dokunuşlar vardı;Her parça Giannini yaratıcı zihnini görebiliyordu. Aynı zamanda, koleksiyonun da kruvaze düğmeli ordu tarzı yelek ve ceket askeri tarzı hatırlatan kıyafetler vardı. Renkler çok parlak değildi, ama çok kasvetli de değildi. Beyaz, deri kemer, dantelli uzun kollu bluz ve çizme kesim pantolon ile, düğmeli ceketler, elbiseler ile A-line etek formları, gösterinin ilk bölümünde hakim oldu.

Bluz ve yeleklerin bazı modelleri daha şık ve lüks yapılan kürk ile süslenmiş. Maroon ve kahverengi farklı tonları da yeni Gucci 2015 koleksiyonunda yer verildi: kürk dokunuşları ile tekrar desenli bluzlar, pantolon ve elbiseler, unutulmaz gösterinin orta sahnesindeydi.

Gucci ilkbahar / yaz 2015 koleksiyonu sayesinde, Milano Moda Haftası bahar 2015 ilk günü çekici, parlak  ve klas göründü!

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir