Home / Aşk & İlişkiler / İlk Buluşmada Bayanlar Ne Giymeli
İlk buluşmada kadınlar ne giymeli
İlk buluşmada kadınlar ne giymeli

İlk Buluşmada Bayanlar Ne Giymeli

İlk Buluşmada Bayanlar Ne Giymeli

İlk buluşma son derce heyecanlı ve önemlidir. Çünkü karşınızdakine vereceğiniz ilk elektrik çok önemlidir. İlk buluşmada bayanlar ne giymeli ve nasıl giyinmeli sizler için yazdık. İlk buluşmanızda kıyafetiniz, makyajınız karşınızdaki insanla ilişkinizin nasıl olacağını dahi belirler. Çünkü karşınızdaki sizi ilk olarak görüntünüzle değerlendirecektir. Çünkü ilk defa tanışıyorsunuz daha sizin hakkınızda bir bilgisi yoktur. Görüntünüz genelde kişiliğinizi de gözler önüne serer.

Siz bakmayın erkeklerin dış güzelliği değil iç güzelliği önemli dediklerine. Her erkek ilk etapta dış güzelliğe önem verir. İlk buluşmada bayanlar ne giymeli buyurun bakalım.

İlk buluşmada bizce hoş bir etek ya da elbise seçmelisiniz. Çünkü erkekler kadınların feminenliğini gözler önüne seren kıyafetleri daha çok severler. Son moda yırtık bir kot ve sıra dışı bir üst yerine sade ve kibar bir etek ya da elbise seçmelisiniz kesinlikle. Etek seçecekseniz üstüne hoş bir bluz kondurmalısınız. Gece çıkacaksanız tercihiniz kesinlikle elbise olmalı. Fazla abartılı elbiselerden kaçınmalısınız.

Renk olarak bakacak olursak hemen fazla kilolarım var diye siyahlara bürünmeyin. Bu bir iş yemeği değil. Ten renginiz ile uyum sağlayan hoş bir renk seçmelisiniz. Turkuaz ve mercan renkleri erkekler tarafından sevilen renklerdendir. Teninize uyuyorsa bu renkleri seçebilirsiniz.

Ayakkabı olarak da eteğinizi ya da elbisenizi tamamlayacak kibar bir topuklu ayakkabı ve düz rahat bir ayakkabı seçmelisiniz. Topuklu ayakkabıları kadınlarda görmeyi erkekler çok sever. Çünkü kadınsı yönü ortaya çıkarırlar. Ancak topuklar çok yüksek olmamalı. Karşınızdaki erkek bunu abartılı bulabilir.

Ayrıca seçeceğiniz kıyafetin çok fazla renk içermemesine dikkat etmelisiniz. Artık renkleri birbirine uydurma zamanı geçti ama erkekler birbiri ile alakasız olan renklere pek sıcak bakmıyorlar. Fazla abartmadan birbirini tamamlayan renkleri seçmelisiniz.

Makyajınızda da çok abartıya kaçmayın. Tepeden tırnağa çok fazla süslenip gitmeyin. Makyajınızda gözlerinize ağırlık verebilirsiniz. Gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkaran bir makyaj seçin. Örneğin buğulu makyaj gözleri çok güzel ve anlamlı gösterir. Ruj kullanımında da aşırı kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Dudaklarınızı hafifçe renklendirin.

2016 yılı yaz aylarında belkide yarın ilk buluşmasını yaşayacak kadınlar vardır. işte sizlere 10 yeni ilave ilk buluşmada giyilebilir kıyafetleri galerimizde sergiledik.

 

Check Also

Kışlık Şort Kombinleri

Kışın Şort Nasıl Giyilir? Kışlık Şort Kombinleri | 2021

Kışın Şort Giymek İsteyenlere Tavsiyeler Havaların sıcak olduğu aylarda şort giymeye alıştık ama sonbahar ve …

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x