Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sıcak hava kıyafetlerinin en temiz görünümlü olan gömlek modelleri, 2015 ilkbahar yaz modasında harika şifon gömlek modelleri ile yine bayanların ilgi odağı oluyor.Çizgili şifon gömlekler, desenli şifon gömlek ise en çok dikkat çeken yeni tasarımlar arasında.

Siz yine pastel renkli şifon gömlekler, beyaz gömlekleri de tercih edebilirsiniz.Gömleğin anne stilinden uzaklaşması için klasik stili yanı sıra ilk iki düğmeyi açık kullanıp daha rahat ve şık stiller elde edebilirsiniz.Daha salaş gömlek modelleri ile de harika sokak modası görünümleri yapabilirsiniz.

Kesinlikle en gösterişli modeller ise açık gökyüzü mavisi tonları. Boyfriend gömlek modellerini elbise şeklinde giyerek bu yaz sokaklarda herkesin odak noktası da olabilirsiniz.Gömleğinizi ne şekilde giyeceğiniz sizin tarzınıza kalmış.Daha spor bir görünüm isterseniz kollarını katlayarak düşük tutun, ve düzgünce yüksek bel etek veya pantolon içine sokun.

İlgili; Jean Gömlek ile 16 Şık Bahar Kombini 2015

Biz kesinlikle gömlekler ile bu özel tarzları seviyoruz! çizgiler baskılar, renklerin güzelliği, ve tabii ki, şeffa- şifon gömlekler! Bu topuklar, gözlük ve dağınık saç ile feminen bir stil oluşturuyor Yaka etrafında biraz cildinizi gösteren bu stile oldukça rahat bir görünüm vermek için kot pantolonlar ile kombine edebilirsiniz.  Casual şık ve seksi, 2015 ilkbahar yaz şifon gömlek modelleri için aşağıdaki kombinleri daha yakından inceleyin !

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir