2016 Moda Dünyası Trendlerinden Kot Etekler

2016 Yılı Bu İlkbahar / Yaz Dünya Modası 5 Şık ve Güzel Kot Etek Kombinlerini Sizlere Takdim Ediyoruz. Kot etek giymeyi seviyorsanız detaylı yorumlamalarla konumuz tam size göre demektir. 

Sevgili ziyaretçilerimiz sizlerin karşısına moda, güzelik, bakım ve saç alanlarında sürekli güncellenen bilgilerle çıkmaktayız. Bugün sizlere çeşitli bilgilerimizi paylaşacağımız konu ise moda hakkında olacaktır. 2016 yılının üçüncü ayına girmiş olmakla birlikte moda dünyasında kot etek eğilimi giderek artmaya başlamış ve kot etek trend listelerinde üst sıralara tırmanmaya başlamıştır. Kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilen ve şık,etkileyici,hoş bir havası bulunan etekler bayanlar için ideal alt giysilerden birisidir. 2016 yılında da kot eteklere bir eğilim söz konusu olduğundan ötürü bir de bayanları olduğundan genç göstermesinden dolayı onlarda modaya uyup kot etekler tercih edeceklerdir. Bizlerde en moda, trend ve bir o kadar şık kot etek tasarımları ve kombinleri bulmak adına bir araştırma gerçekleştirdik. Dilerseniz aşağıda fotoğraflar halinde bu kombin ve tasarımları inceleyelim.

1- Kot Etek Üzerine Kot bir Gömlek

İlkbahar Yaz 5 Güzel Kot Etek Kombinleri

İlkbahar Yaz 5 Güzel Kot Etek Kombinleri

İlk olarak yukarıdaki gibi önleri düğmeli olarak tasarlanmış kalem bir kot etek üzerine yine kot bir gömlek tercih ederek hoş bir kombine imza atmış olursunuz. Etek ve gömleğiniz arasında uyum sizi şık gösterdiği gibi sitemizde bulunan trend saç stillerinden birisini tercih ederek sokaklarda tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz. Tam bir bahar sezonu kombini olan bu stili sizlerde denemelisiniz.

2- Kot Etek Oxford Gömlek Kombini

2016 Moda Dünyası Trendlerinden Kot Etekler

2016 Moda Dünyası Trendlerinden Kot Etekler

İkinci olarak kot eteklerinizi ofis gibi iş ortamlarında da kullanabilirsiniz. Eğer sizlerde ofislerinizde kot etek tercih edecekseniz üzerinize mutlaka oxford diye adlandırılan gömlek tipini kullanmalısınız. Tabi iş ortamı olduğu için platform topuk bulunan topuklu ayakkabılar giyebilirsiniz.  İş aralarında sokak hayatına da uygun olan bu kombin sizler için ideal seçeneklerden birisidir.

3- Kış ve serin Bahar Günlerinde Tercih Edilebilecek Kot Etek Kombinleri

İlkbaharda Az Serin Günlerde Tercih Edilecek Kot Etek Kombini

İlkbaharda Az Serin Günlerde Tercih Edilecek Kot Etek Kombini

Kazak Kot Etek Kombini

Kazak Kot Etek Kombini

Kot eteklerinizi kış mevsimlerinizde rahatlıkla giyebilirsiniz. Kot etekler uzun çizme ve botlarla mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Kot eteklerinizin üzerine uzun boğazlı sweat ler veyahutta kazaklarınız la giyerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Ancak sveat ve kazaklarınızı seçerken cilt renginize uygun bir renk seçmelisiniz. Yukarıdaki gibi bir örnekle hafta sonu bir alışveriş gezintisine çıkarabilirsiniz.

4- Yüksek Bel Kot Etek ve Tarz Ceket Kombini

Yüksek Bel Stili Kot Etek ve Tarz Ceket Kombini

Yüksek Bel Stili Kot Etek ve Tarz Ceket Kombini

2015 yılında yüksek bel stilinin ön plana fazlasıyla çıkmasıyla yüksel bele olan eğilim 2016 yılında da devam edecektir. Bundan dolayısıyla yüksek bel stili tüm alt giyimlere uygulanmaktadır. Nitekim yukarıda da görmüş olduğunuz üzere yüksel bel kot etekler en çok tercih edilecek etek modellerinden olacaktır. Sizlerde gardıroplarınızı şimdiden kot etek temin ederek modadan haberdar olduğunuzu takipte olduğunuzu gösterebilirsiniz.

 

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KadinveBlogYonca Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Yonca
Ziyaretçi
Yonca

hepsi çok güzelll