İlkbaharda Yaptırabileceğiniz Düğün Saç Stilleri

2016 Baharının Düğün Saç Stilleri

Bu ilkbaharda düğününüz varsa size, kuaförünüze yaptırabileceğiniz 5 trend düğün saç modelleri öneriyoruz. 2016 nın saç stil izlerini bu baharda denemek isterseniz buyurunuz.

Sevgili Kadınveblog takipçileri sizlere moda, bakım, güzellik ve saç alanlarında bilgilendirmeye her gün bilgiler sunmaya devam ediyoruz. Bugün ki ele alacağımız konu ise 2016 baharının trend düğün saç stilleri hakkında olacaktır. İlkbahar yılın en güzel,en canlı ve en hareketli mevsimlerinden birisidir. Nitekim havanın bir yandan sıcak olması bir yandan da serinletecek rüzgarların olması düğünler için ideal ortamlardan birisini oluşturmaktadır. Eğer sizlerde ilkbaharda evlilik planları kuruyorsanız rahat saç stilleri ön plana çıkmaktadır. Şimdi dilerseniz birçok uzman saç tasarımcılarının da fikirlerinin bulunduğu bu araştırmamızda 2016 baharında düğünlerde hangi saç modellerinin tercih edileceğini aşağıda sizlerle beraber inceleyelim.

1- Bahar Düğünleri için Hafif Kabarık Saç modeli;

İlkbaharda Düğün için Kabarık Saç Modeli
İlkbaharda Düğün için Kabarık Saç Modeli

İlk olarak yukarıda fotoğrafta da bulunduğu üzere 2016 yılının bahar sezonunda evlenecekler hafif kabarık saç modellerine yönelebilirler. Özellikle rahat olmasıyla bilinen kabarık saç modeli uzun saçlı ve orta boylu saçlara sahip bayanlar için daha uygun durumdadır. Yukarıdaki gibi saçlarınızın bir bölümünü bükerek saçlarınızın üzerine dolaya bilirsiniz. Saçlarınıza aksesuar kullanarak daha çekici bir hale gelebilirsiniz.

2- Düğün için Modası Hiç Geçmeyen Örgü Saç Modelleri;

Bahar Düğünleri için Örgü Saç Modelleri
Bahar Düğünleri için Örgü Saç Modelleri

İkinci olarak ise örgü modelleri bahar mevsiminin düğünlerinde ön plana çıkacak bir başka saç modelidir. Yüz hatlarınızı ve özelliklerini ortaya çıkaran örgü saç modelini isterseniz sizler evlerinizde kendiniz dahi yapabilirsiniz. Oldukça kullanışlı  ve kadınsı duran örgü saç modelinde de renkli aksesuarlar kullanarak etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz.


Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  Kabarık Saçlar için 20 Basit ve Kolay Toplu Saç Modelleri

3-Gevşek Örgülü Bahar Düğünleri için Saç Modeli;

İlkbahar Modası Gevşek Saç Modeli
İlkbahar Modası Gevşek Saç Modeli

Yukarıda bulunan fotoğraftaki gibi gevşek örgülü saç bahar düğünlerinin vazgeçilmez saç stili haline gelecektir. Saçlarınız eğer kat kat kesilmiş bir yapıya sahip ise gevşek örgü modeli sizler için en iyi seçenektir. Ayrıca bu saç modelini yukarıdaki gibi düşük topuz saç stili ile birleştirerek daha şık bir hale getirebilirsiniz. Şık ve zarif bir görünüme sahip olan gevşek örgü stilini sizlerinde tercihleri arasında yer almalıdır.

4- İlkbaharda Düğününüzde Dalgalı Dağınık Saç Modeli İdeal Bir Seçim Olacaktır;

Dalgalı Dağınık Saç Modeli Bahar Düğünleri için Rahatlık Demek
Dalgalı Dağınık Saç Modeli Bahar Düğünleri için Rahatlık Demek

Son olarak bahar düğünlerinde rahatlık ön planda tutulacağından dolayı dağınık dalgalı saç modeli en çok tercih edilenler arasında yer alacaktır. Dalgalı bir saç stili ile saçlarınız daha dolgun, daha parlak ve daha etkileyici bir görünüme kavuşacaktır. Düğünlerde rahat olmanız gerektiğinden dalgalı saç stili ni tercih edebilirsiniz. Ayrıca 2016 yılında saçlarda aksesuar kullanımı moda dünyasında trend olacağından dolayı sizlerde saç stillerinize ek aksesuarlar yerleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Koyu Balyajlı Saç Renkleri | 2022 başlıklı makalemizde gölgeli kahverengi, gölgeli kumral saç ve gölgeli saç hakkında bilgiler verilmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Yonca
Yonca
6 yıl önce

çok gzeller elinize sağlık

2
0
Would love your thoughts, please comment.x