Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Her kız saçlarının görüntüsü konusunda takıntılı olduğu zamanlar vardır, her zaman mükemmel görünmesi için her sabah uyanınca mücadele zamanı başlıyor Bu yazımızda size her zaman için çekici görüneceğiniz büyük ve kabarık dalgalı saç modeli ve tarzları paylaşacağız.2015 saç modellerinde çıkış yapan kabarık dalgalı 16 Muhteşem saç modeli seçtik. Onlar her zaman sizi daha gösterişli ve şık yapar, bu yüzden günümüzde en çok istenen saç stilleri arasında…

Doğal kıvırcık saçlar ile doğmuş olsaydık, çok şanslı bir kadın olurduk. çünkü bu büyük ve kabarık dalgalar en güzel doğal kıvırcık saçlara sahip kadınlarda yapılabiliyor.Örneğin Şhakira büyük ve gür dalgaları ile her zaman beğendiğimiz bir yıldız.

Neyse onlar doğuştan olmasa artık oluşturmak çok zor değildir. Saç maşaları,  ya da ısılı silindirler ile bu muhteşem kabarık dalgalı saç modellerini yapabilirsiniz.Hatta çorap rulo veya gazete kağıdını katlayıp büyük tutamları geceden sararak sabaha kabarık bukleler yaratabilirsiniz.Herkes elde edebilir öğrendikten sonra çok kolay bir süreç! Bu kabarık dalgalar sizi her ortamda büyüleyici gösterecek! Aşağıdaki dalgalı saç modellerinden esinlenerek onları denemeye başlayın!

Şık ve büyüleyici bir görünüm istiyorsanız bu kabarık kıvırcık saçlarda  harika havalı görünüyor. Büyük ve hacimli olan saç her zaman sizin için idealdir.

Aşağıdaki büyük ve kabarık dalgalı saç modellerini daha yakından inceleyin !

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir