Home / Trendler / Kadın Modası
Yandan Kahkül Modelleri
Yandan Kahkül Modelleri

Kadın Modası

Kadın Modası

Her sene farklı renkler ve tasarımlarla kadın modası oluşturulmakta ve her yaştan kadınların beğenisine sunulmaktadır. Yaz ayı geldiğinde sonbahar kış, kış ayı geldiğinde ise ilkbahar yaz modası görücüye çıkar. Kadınları çok daha şık gösterecek tasarımlara imza atan stilistler, her sezon farklı renkleri öne çıkarmakla birlikte, yaz aylarında canlı kış aylarında ise pastel tonları tercih eder. Kadınların ilgisini çeken başta moda dünyası olmak üzere tüm konulara yer veren kadınhaberi web sitesi, kadın sağlığından gelinlik modellerine kadar kadınların dünyasına ışık tutmaktadır. Kadına özel moda tasarımları her sene değişmektedir. Kadınlar için yamalı kotlar her yıl tasarlanır. Yamalar, farklı kumaşlarla işlenmektedir ve bunların arasında denim kumaş öne çıkmaktadır.

Kadın Modasında Canlı Beyaz Renkler Hakim

Özellikle ilkbahar yaz kreasyonundaki kadın modasında beyaz renkler hakimdir. Çok sayıdaki tasarımcı, kadınlar için beyaz rengi tercih etmiştir. Ancak beyaz kıyafet kullanılırken çok dikkat edilmelidir. Bilindiği gibi beyaz, en fazla leke gösteren renktir. İlkbahar yaz aylarına damga vuracak olan kadın modası arasında bisiklet şortları da vardır. İlk bakışta 80’lerin aerobik sınıflarını düşündürse de moda eleştirmenleri, bu şortlara tam not vermiştir. Bunun yanı sıra dikkat çekici tasarımlardan biri de kargo pantolonlarıdır. Bu tarzdaki pantolonlar rahatlığı ile öne çıkar. Yanlarında abartılı ceplerle tasarlanan bu pantolonlar, kış aylarında botlarla, yaz aylarında ise spor terlik, sandalet ya da spor ayakkabı ile kombinlenebilir. Kabarık kollar da yine öne çıkan tasarımlar arasındadır.

Kadın Modasındaki Boyalı Kıyafetler

Rengarenk boyalı kıyafetler kadınları cıvıl cıvıl yapmak için tasarlanmıştır. Bazı tasarımlarda rengarenk boyalar giysiye serpiştirilirken, bazı giysilere ise tamamen renklendirme yöntemi uygulanmıştır. Asında tasarımlar 2018 yılında uygulanmıştır ve tekrar giysiler rengarenk bir görünüme kavuşmuştur. Kırmızı, kadın modası için vazgeçilmezdir. Bahar genellikle kırmızı ve tonları ile ilişkilendirilir. Moda evleri kırmızı renge ayrı bir önem vermektedir. Bu tasarımların yanı sıra kadınsı ve romantik fırfırlar da revaçtadır. Retro başörtüleri de kadın modasının içindedir. Ayrıca yılan derisi de ilkbahar yaz koleksiyonunda yerini almıştır. Birçok ünlü marka, deri ve kumaş baskılarda yılan derisi desenini uygulamıştır.

 

Check Also

metalik elbise modelleri 2015

Işıltı Sevenlere Metalik Elbiseler!

Nereye gidersem gidiyim  ışıltım kalsın diyen bayanlar için metalik elbiseler bu sene çok trend! Daha …

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x