Bayanlar için çekici olmanın yolları. Bir kadının çekici olması için birçok taktik vardır. Yazımızda çekici olmanın sırlarını anlatıyoruz…

Çekici olmayı her bayan ister. Çekici olmak zaman zaman bayanlar için önemlidir ama aslında olan hergün çekici olabilmektir. Bunun için bazı püf noktaları bulunmaktadır. Her aynaya baktığınızda kendinize olan özgüveni hissetmek istemez misiniz? Bugün sizlere çok basit yollarla çekici olmanın püf noktalarından bahsedeceğiz.

Parfüm Kokunuzu Belirleyin
Kendinize en uygun parfümü bulun ve kokunuzu belirleyin. Çevrenizdekiler sizi kokunuzdan hatırlasınlar.

Parfüm Seçimi

Parfüm Seçimi

Saçlarınıza Özen Gösterin
Saçlarınızın her daim bakımlı olması sizi her zaman şık gösterir. Bir bayanın en güzel aksesuarı ne deseler hiç şüphesiz saçları cevabı verilir.

Saçlarınıza Bakım Yapın

Saçlarınıza Bakım Yapın

Kırmızı Ruj
Dikkat çekmenin en önemli yollarından bir tanesi de ruj kullanımıdır. Kırmızı ruj ise rujlar arasında en fazla dikkat çekendir. Ten renginize uygun bir kırmızı tonunu seçerek, üzerinizdeki diğer kıyafetlerle uyumlu kombinleyebileceğiniz kırmızı ruju bir araya getirdiğinizde çevrenizdeki tüm gözler size dönecektir.

Kırmızı Ruj

Kırmızı Ruj

Çok Fazla Dekolte Tercihi Yapmayın
Dekolteyi abartmak sizi çekici olmaktan uzaklaştırabilir. Bir kadının gizemli olması her daim daha çekici gözükmesini sağlar.

Dekolte

Dekolte

Gülümseme
Bir bayanın erkekleri etkilemesinin en önemli yollarından bir tanesi de gülümsemesidir.

Gülümsemeyi Eksik Etmeyin

Gülümsemeyi Eksik Etmeyin

Topuklu Ayakkabılar Giymek
Hemen hemen her giyim türüyle kombin olabilen topuklu ayakkabılar başlı başına dikkat çekici bir öğedir. Dikkat çekmenin dışında boyunuzu daha uzun gösterecek ve aynı zamanda daha zarif görüneceksiniz. Saydıklarımız arasında en önemli parçalardan bir tanesi de topuklu ayakkabılardır. Günlük yaşantınızda topuklu ayakkabıları tercih ettiğinizde bu ayakkabılar ile aranızı iyi yapmalı ve kendinizi topuklulara alıştırmanızı öneririz. Herkes bilir ki topuklu ayakkabılar ile yürümek o kadarda kolay değildir.

Topuklu Ayakkabılar

Topuklu Ayakkabılar

Dantelli Elbiseler
Dantelli elbise modelleri diğer elbiselerden bir adım öndedir. Bir bayanın zerafetini ortaya çıkaracak olan dantelli elbiseler ile çekici görüneceksiniz.

Dantelli Elbise

Dantelli Elbise

Dumanlı Göz Makyajı
Bir kadının gözleri çok şey ifade eder. Dumanlı göz makyajı ile bakışlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Dumanlı Göz Makyajı

Dumanlı Göz Makyajı

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir