Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sizin kusursuz iş stiliniz için kesinlikle harika ofis ayakkabı alternatiflerini nasıl seçebilirsiniz?

En iyi ofis ayakkabısı  bulmaya çalışırken aynı zamanda  giyim seçenekleri ile başlayan ve aksesuarları ile biten , mümkün olan tüm ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor. İkincisi sizin günlük işinizi görünüyor olması ve rahatlığı da önemli bir ayrıntı. Biz ofisi için ayakkabı seçimi konusunda kadınlara  en iyi tüyo ve ana ipuçlarını sizler için bir araya getirdik.İşte kadınlar için en iyi ofis ayakkabı seçimi nasıl olur .

Akılda tutulması gereken ilk şey konfor daha önemli , bu yüzden ayakkabı seçmenin birincil faktörlerden biri olmasıdır. Yani bu size ayaklarınızın üzerinde gün boyu verimli çalışmanız için  yeterince rahat olması gerekir. zamanında her şeyi yönetmek için gün boyu sizi taşımalı ve mümkün olduğunca yorgun hissetmeye karşı tasarlanmış olmalı. kadınlar için ofis ayakkabı seçmek bu yüzden oldukça zordur.

 Ofis ayakkabısı seçerken aklınızda bulunması gereken seçenekler yaklaşık şöyle olmalıdır
1.  Sizin gözlemleyebileceğiniz ilk şey topukların uzunluğudur. Eğer topuk olmadan yapamam derseniz, yumurta topuk ve kısa topuklu  ayakkabı satın alabilirsiniz. Aynı anda size verdiği  şans gün boyunca rahat ve özgür hissedeceğiniz.
2.İşe yarar en uygun kadın ofis ayakkabı aralığında önemli bir seçenek dolgu topuklu ayakkabılar.
3. Eğer bunu göze alıyorsanız yüksek kaliteli seçenekler arayabilirsiniz. Örneğin, hakiki deriden yapılmış ayakkabılar harika bir fikir.Ofis ayakkabısı için bir sürü rahat alternatifi var. Ayağın kesinlikle  ideal şekli korumak için üretiliyor…

4. Yeni bir çift ayakkabı alırken doğru eşleşen  giyim seçeneklerini seçerek aldığınızdan emin olun. Eğer ideal renklerde bulmazsanız  en azından klasik siyah ayakkabı seçebilirsiniz. Elbise için bazı tamamlayıcı renklerden seçebilirsiniz .Ofis kıyafetlerinizin stil ve tonları ile eşleşen olması gerçekten çok  önemli, siyah renkler  klasik uygun gibi görünüyor. Pastel tonda giysiler için ayakkabı için fildişi tonları ayakkabılar iyi görünür
5. , Kayışlar özellikle ayak bileği askıları ofis ayakkabı seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken bir konu. Bu askıların olması büyük olasılıkla acı ve yoğun bir iş gününde eve geldiğinizde acı hissedebilirsiniz. Yumuşak kayışları olanlarda var bunlar alternatif olabilir.
6. Ayak parmakları için alanı sınırlandırmak sivri burun süper görünen  dar alternatifleri, ama ayaklarınızı çok fazla rahatsız eden bir ayakkabıdır.Gün boyu dik olunca daha da baskıyı artırarak acılı ve ağrılı durumlar oluşturur. Bu şekil ofis ayakkabılarında kaçınmalısınız.
7. Eğer tasarımını çok sevdim ve büyük para ödedim diyorsanız , aksi takdirde bütün gün gerçekten çok büyük  ağrı çekmek zorunda olacaksınız. Gerçekten satın aldığınız ve çok para ödediğiniz ayakkabnını size uygun olduğundan emin olmalısınız.Hatta Aldığınız yerde biraz yürüyüşler yapın ve ayakta kalın.

Yani ofis ayakkabılarının olması gereken temel özelliklerinde şu işaretlere dikkat edebilirsiniz!

Kadınlar için Ofis ayakkabısı Nası Olmalı?
• Rahat,
• doğal malzemelerden yapılmış
• Zarif, minimalist dokunuşları ve heyecanları ile süslenmiş
• ince tabanı ve basit topuklu olması
• ofis için klasik ayakkabı renkleri ile süslenmiş, siyah, bej, mavi, gri veya kahverengi gibi olabilir.
•  şirket için kıyafetlere uygun

Ofis ayakkabısın da olmaması gereken özellikler ?

• o kusursuz ve harika görünüyor olsa bile, koku yapan yapay derilere dikkat edilmelidir.
• üzerinde ışıltılı ve çekici detayları ve aksesuarları olmayan ayakkabılar olmalı.
•çok yüksek topuklu veya platformları olması
•çok parlak ve akılda kalıcı renklendirme olması
• sportif tarz veya sahil tarzı açık sandalet gibi olması
•.çok kalın platform ya da doku  olması

Yılın trendi oxford ayakkabıları da, sonbaharda ofis için tercih edebilirsiniz.

Ofiste güzel bir görünüm ve sizin başarı tırmanış merdivenini güvence de tutmak için en önemli faktörlerden biri ayakkabılar olduğunu hatırlamak isteriz!

 

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Kadınlar için en iyi ofis ayakkabı seçimi nasıl olur ? […]

trackback

[…] Ofis için:Hangi Ayakkabılar  Ofislerde  kıyafetler gibi, ayakkabı de oldukça zeki düşünülmüş ve ciddi ayakkabılar olmalı,  çok heyecan uyandıran ya da göz alıcı hiçbir ayakkabıyı tercih etmeyin.Ayak parmakları kapalı olan ve topukları 10 santimetreyi  geçmeyen ayakkabıları tercih etmeyin.Ofis için ideal ayakkabılar nasıl olmalı detaylı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. […]