Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipleri

Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipleri

Kadınların hoşlandığı erkek tipleri kadından kadına değişse de genelde her kadının hayır diyemeyeceği erkek tipleri vardır. Kadınlar her zaman ufak ayrıntılara dikkat ederler. Erkeklerin hiç ilgisini çekmeyen bazı şeyler kadınlar tarafından çekici ve güzel bulunabilir.

Kadınların hoşlandığı erkek tiplerinden biri sporcu erkeklerdir. Kusursuz bir vücuda sahip olan, spor ile kendine bakan erkekler kadınların en hoşlandığı tiplerdendir.

Kadınlar nedendir bilinmez iyi erkekler yerine kötü erkeklerden daha çok hoşlanırlar.Onlarda şeytan tüyü mü vardır nedir, hiçbir şeye değer vermeyen, asi erkekleri kadınlar Sevrler.Genelde iyi erkekleri dertleşip kötü erkeklere aşık olurlar.Belki de bu erkeklerin özgür ruhlarından kaynaklanıyor olabilir.


Erkekler sanatçı erkeklere de bayılırlar. Onların yazdıkları bir şiir, ya da çaldıkları bir çalgı aleti beklide kadınlara romantizmi çağrıştırıyordur. Ayrıca sanatçı erkeklerin entelektüel kişilikleri ve görünüşleri de kadınlar tarafından çekiçi bulunur.

kadinlarin begendigi erkek tipleri 1

Kadınlar güzel yemek yapan mutfakta becerikli olan erkeklere de bayılırlar. Bir erkeğin elinden yemek yemek özellikle kendisi için özel yapılmışsa kadınların çok hoşuna gider.

Tabi ki doktorlar. Doktorlar her zaman kadınlar tarafından çekici bunan erkeklerdendir. Hiç bir kadın bir doktorun evlenme teklifine hayır demez. Özellikle yakışıklı bir doktorun kendilerinin sorunları ile ilgilenmesi hoşlarına gider. Doktorları hem çekici hem de zeki bulurlar.

Kadınlar hayvan sever erkekleri de severler. Bir köpek ya da kedi besleyen erkekler ilgilerini çeker. Onların belki de merhametli oluşu kadınları onlara doğru iter. Kendilerine karşı da böyle sevgi dolu olabileceğini düşünürler.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  Erkeklerin Hoşlandığı Kadın Tipleri
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x