Eğer yüzünüzün muhteşem görünmesini istiyorsanız,  kaşlarınızı daha iyi şekillendirme konusunda bu ipuçlarını takip etmelisiniz. Bazı insanlar kaş bölgesini ihmal ediyor, ama kaşlarınızın tarzı ve yüzünüze uyumu görünümünüzü daha güzel  değiştirebilmenizi sağlar. İşte kaşlarınızı şekillendirme konusunda bazı yararlı ipuçları:

ILIK BİR DUŞ

cildi canladırmak için için buz uygulamak iyidir ama bunu kaşlar için istemiyorum. Bu sadece cildinizin daha sağlam yapmak, ve kan dolaşımını hızlandırmak için iyidit. Bunun yerine, sıcak su ise gözeneklerinizi açmak için faydalıdır. Kaşlarınızı şekillendirme üzerinde büyük ipuçlarından biri ise süreci daha kolay hale getirecek, önceden ılık bir duş almaktır.

KAŞLARI DÜZGÜN ALMAK İÇİN

Kaşlarınızın başlangıç ​​ve bitiş yerini belirlemek amacıyla, bir kalem veya düz nesne ile kapatın. Burnunuzun alt kenarına karşı dikey olarak yerleştirin ve eyeliner ile kaş başlangıcını işaretleyin. Şimdi, bitiş noktasının bulmanın zamanı geldi. Bir ucunu burnunuzun dibinde olduğunu ve diğer gözün dış köşesine karşı ayarlayın, bir açı üzerinde kalemi yerleştirin. Nokta yaparak işaretleyin ve sonra bunun dışında kalan kaş parçaları varsa alın.

ŞEKİL VER

Kaşlar gereğinden fazla düz olduğunda,onları kemerli yapmak gerekir. Bir kaş kalemi tut, ve yüzünüzde çizmek için korkmayın. Sen iyi göründüğünü görmek için farklı stilleri çizip ve daha sonra buna göre kaşlarını alabilirsin. Uzmanlara göre   “kemer senin gözün dış kenarı yukarıya doğru  ve kaş kemiğinin sağında durmalıdır.” Sen hala bunu nasıl yapacağından emin değilsen, onlara şekil vermek için bazı ünlülerin fotoğraflara bakıp ve onları rehberiniz olarak kullanabilirsiniz…

DOLDURUN

Eğer kaşlarınızın dolgunluğundan memnun değilseniz, sizin kaşlarınız için en uygun gölge bir kaş farı alabilirsin. Onları doldurmak veya kaş kalemi ile yapabilirsin. Kaşlarınızın yeterince uzun değilse, o zaman aynı yöntemi kullanarak kaşlarınızın görünümünü uzatabilirsiniz.

TARAYIN

Bu bir kaş tarağı olabilir. Taradıktan daha sonra, herhangi bir koparma ihtiyacı olmayabilir. Sen sadece bir kaş tarağı ile kaşlarını sakinleştirebilir daha düzgün görünmesini sağlayabilirsin.Fazla uzun olan kaşları itina ile kesebilirsiniz.

PROFtOSYONEL YARDIM

Kaşlarınızın şekli ve görünümü ile ilgili hala şüpheniz varsa , kaşları profesyonelce yapılması için biraz para ödemen gerekebilir.  Eğer kaş şekillendirme yetenekleri konusunda endişeli iseniz, yardım için güzellik salonuna gitmek daha iyi. Bu uzun sürmez.
Eğer yüzünüze uygun mükemmel bir şekil yaptırırsanız, yeni bir yüz gibi  hissedeceksiniz. , Bayanlar övgü için hazır olun!

kaslari guzel gostermek icin ip uclari

 

harika kaslar icin guzellik ip uclari

 

kas sekillendirmek icin faydali ip uclari 2015

 

kas sekillendirmek icin yararli ip uclari

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] yüzden bu işlemi güzellik merkezinde ve  bu konuda uzman kişilere yaptırmalısınız.Diğer, kaşları şekillendirmek için yararlı ipuçları konumuzu incelemek isterseniz linkin üstüne […]