Kendall Jenner ‘ın 2016 yılı saç modellerini bu makalemizde siz değerli takipçilerimiz ile paylaşıyoruz. Kendall Jenner hayranıysanız ve saçlarını tarzını beğeniyorsanız buyurun.

2016 yılında ön plana çıkan ünlüler arasında Kendall Jenner yer almaktadır. Kendall Jenner son zamanlarda tercih etmiş olduğu saç stilleri ile giderek ününü arttırmış ve gerek erkekler gerekse bayanlar tarafından çok beğenilmektedir. Kendall Jenner cesur davranarak kısa zaman dilimlerinde saç stillerini değiştirmektedir. Ve seçmiş olduğu saç stilleri 2016 yılının trend listelerine girecek şık ve güzellik kapasitene sahiptir. Şimdi gelin sizlerle beraber Kendall Jenner ’ın seçmiş olduğu saç stillerini fotoğraflar eşliğinde inceleyelim.

kendal jenner ortadan ayrilmis 2016 saç modeli

kendal jenner ortadan ayrilmis 2016 saç modeli

İlk olarak yukarıdaki gibi Kendall Jenner ortadan ikiye ayrılmış saç stilini 2016 yılında tercih etmektedir. Ve bu saç stili gündelik hayata çok uygun olduğu gibi özel günlerde de tercih edebilirsiniz. Fonksiyonelliği ile ön plana çıkan bu saç stili Kendall Jenner da olduğu gibi size sevimlilk katacaktır.

kendal jenner yan örgü saç 2016 modeli

kendal jenner yan örgü saç 2016 modeli

İkinci olarak yine ortadan ikiye ayrılmış bir saç dizaynıyla başlayan yan örgü ile şık bir saç stiline kavuşabilirsiniz. Uzun bir saç yapısına sahipseniz eğer bu saç modelini mutlaka denemelisiniz. Yan örgü modelini dilediğiniz türde seçebilirsiniz.

kendal jenner 2016 duz saç modeli

kendal jenner 2016 duz saç modeli

Bir başka seçenek olarak 2016 yılında Kendall Jenner yukarıdaki gibi düz bir saç stili seçmiştir. Özellikle fotoğraf hastası bayanlar için bu model tam size hitap etmektedir. Kulak arkanızdan çıkan saçlarınızın çıkmaması için özen göstererek daha şık ve zarif bir hale bürünebilirsiniz. Son olarak ise bu saç modeli kırmızı ruj mükemmel bir uyum yakalamaktadır.

kendal jenner dalgalı saç 2016 modelleri

kendal jenner dalgalı saç 2016 modelleri

Eğer sizlerinde Kendall gibi düz yapıda bir saçlarınız varsa çok şanslısınız. Düz ve uzun saçlar her saç stiline uyum sağlayabilmektedir. Bu sefer dalgalı bir saç stili ile karşımıza çıkan Kendall Jenner ‘ın saç stili tam bir davete giderken tercih edeceğiniz saç modeli değil mi ? Öyleyse ne duruyorsunuz düğünlerin başladığı bu sezon kuaförlerde bu saç stilini benimseyiniz.

kendal jenner at kuyruğu saç modeli

kendal jenner at kuyruğu saç modeli

Son olarak ise düz ve uzun saçlarınızı at kuyruğu modeli ile şık ve dikkat çekici bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Özellikle saçlarınızın ön kısmında kısa ve ince iplikler bırakarak daha sevimli görünebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir