Bal ve tarçını  kilo vermek için kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Düzenli olarak bir arada bal ve tarçın bir çok kişide kısa sürede kilo vermesinde etkili olmuştur. Balın düzenli tüketimi de kalp hastalığı riskini azaltır ve kolesterolü düşürür. Bal ve tarçın yardımı damarları ve arterler esnekliğini düzenler.Bal ve tarçın aynı zamanda saç dökülmesi, mesane enfeksiyonları ve diş ağrılarına yardımcı olduğundan da söz  edilmektedir.

İşte kilo vermek için etkili ve sağlıklı bal ve tarçını birlikte nasıl kullanabilirsiniz.

İhtiyacınız olacak şeyler :
Ham bal
tarçın – hiç şeker eklemeden
Su

Talimatlar
1
Bal ve tarçın ile kilo vermek için, doğal sağlıklı ürünlerin satıldığı iyi bir aktara gidin ve ham bal ve tarçın tozu satın alın. Şeker ilavesi olan tarçın almayın.

2
Bir buçuk çay kaşığı tarçın tozu ile bir tatlı kaşığı bal birleştirin. Bu Yakında kilo kaybetmenize çok yardımcı olacak.

3
Bir tencerede bir fincan su, bal ve tarçın kaynatın. İki yarım fincan sıcak su  içine karışımı dökün. Karışımlar birkaç dakika soğumaya bırakın.

4
Kahvaltıdan önce  yarım saat önce bir bardak olarak hafif sıcak tüketin, ve geceleri yatmadan önce bir bardak daha için . Yemek yemeden önce karışımı tüketmek için yarım saat beklediğinizden emin olun.

5
Bu önerileri takip ederek, bir kişinin kolayca diyet olmadan bir haftada 3-5 kilo verebilir.

6
Hızlı kilo vermek için egzersiz , sağlıklı bir diyet yemeği ve bol su içmek gerekir.

7
Sıra gelde dolaplarda stoklanmış  bal ve tarçın olduğuna emin olmak. Onlar kilo kaybının yanı sıra diğer birçok hastalık için iyidir.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir