Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 Kış moda trendi diz aşağısında etek, elbise ve kabanlarda buluştu !

2015 bayan kış modasında  size ilham verecek, Kalın diz altı kış kıyafetleri ve kombinlerine hazır mısınız ?

Kış sokak modasında dikkat çeken bayan kıyafetlerin başında diz altı etekler, elbiseler ve kabanlar  en çok görülen  eğilimler arasında.Diz altı midi boy kalem etekler ile topuklu ayakkabı ve kısa üstler, yanı sıra diz altı palto ve kabanlar neredeyse en dikkat çeken kış kombinleri arasında.

Size ilham verecek ve diz altı  trendine ayak uydurmanıza  yardımcı olacak  olağanüstü bir koleksiyon hazırladık. Diz altında parçalara, kış moda renkleriyle  etek, elbise ve kaban seçimlerinizde sizde yer verebilirsiniz.

Diz altındaki elbiseler kışın botlar ve topuklu ayakkabılar ile harika görünüyor.Özellikle çalışan kadınlar  iş toplantıları için bunları giyebilir.

Overize ve hırkalar, bu sezon için mükemmel ve günlük stilleriniz de yer vereceğiniz temel kıyafetlerden biri olmalıdır.

Pastel renklerde bu kış çok popüler ve daha taze ve şık bir görünüm için diz altı pastel kaban modellerini gardırobunuza  eklemeyi düşünün. Aşağıdaki galeriden çıkış yapan kış modası diz altı kıyafet kombinlerinden kendiniz için ilham alabilirsiniz.

Moda Trend Dizden Aşağıda kıyafetlerde !

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir