Günümüzde kıyafetleri sütyensiz görünmek kızlar arasında daha fazla popülerlik kazanıyor gibi olsa da, sütyen, herhangi bir kıyafeti kusursuz ve zarif görünmesine yardımcı iç çamaşırı öğelerindendir ve olması gerekir aslında. Tabii ki, belirli akşam ve kokteyl elbiseleri altında herhangi bir sütyen yerine kıyafete uygun sütyen  giyilmelidir, kesinlikle sizin kıyafet seçenekleri için en uygun sutyen türünü seçmelisiniz.Bir yürüyüşe çıkmak ya da bir parti için hazır olmak için seçmeniz gereken uygun sütyen modelleri vardır. Öğrenmek için burada listelediğimiz her kıyafet için doğru sütyen nasıl seçilmeli yazımızı okumaya devam edin.

Kıyafete uygun sütyen çeşitleri

Hangi mekan için hangi kıyafeti ile nasıl sütyen giyilmeli biliyor musunuz?

• Tişört ve Gömlek  için sütyen : Eğer gömlek altında kesintisiz ve pürüzsüz bir görünüm istiyorsanız, muhtemelen, hiçbir ekstra süslemeleri olmayan sütyen seçmelisiniz.Göğüslere mükemmel  uyar ve basit askıları ile birlikte küçük kadınsı detaylara sahip bir sutyen seçmek gerekir. Eğer renkleri ile oynamak isterseniz  her kadın, bunlardan en az bir çiftine sahip olması lazım. Biz  açık renkli gömlek altında giymek için beyaz / veya ten rengi bir çifte sahip olmanızı öneririz. Onlarda normalde balen için de ekstra bir destek var.

• Straplez Sütyen :Straples elbise giyiyor iseniz, büyük ihtimalle üzerinde askılı bir sutyen seçmek yanlış olur. Gerçekten göğüsleri iyi destekleyen ve rahatsız etmeyen kesinlikle göğüsleri kaymasını engelleyen, cildinize yapışan, aynı zamanda rahat olacak bir sütyen modeli satın almalısınız. Mükemmel ve askısız sutyenler bu yüzden ucuz değil, rahat cilde yapışan straples bir sütyen elbise altında güzel bir şekil verecektir.

Ayrıca Bakınız; Gelin iç çamaşırı nasıl seçilir

• Sırtı Açık Elbise ve Üstler için Sütyen Seçimi : Sırt dekolteli elbise süper seksi ama  sutyenin arkadam geri görünmesi mutlaka engellenmelidir.  Elbise arkası ne kadar açık olursa olsun sütyeni gizlemek için yapılmış, bir bel uzatıcı ile özel  sütyen kullanın. Ayrıca arka kısmı şeffaf olan sütyenleri de çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.  Ayrıca, sutyen ayarlamanız gerekmeyen  boyundan asklı sütyen modelleri de sırt dekolteli üstler için doğru bir seçim olur. Ayrıca boyundan kayışı  geçirmek tarz olabilir . Eğer tek bir omuz elbise giyiyor iseniz, önden kancası ile birleşen sutyen modelleri de size özel ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.

sütyen nasıl seçilir

sütyen nasıl seçilir

• Şeffaf Sütyenler : En son moda trendlerinde gördüğümüz dalan yaka oyuntuları ile elbise ve kıyafetleri rahatça giymek için i ihtiyaçlarına uygun bir sutyen olarak şeffaf çıplak sütyenler harika bir seçim olabilir. Dalma kesimler ile sütyen olduğu kesinlikle  belli olmaz çıplak göğüslü gibi izlenim verir ama göğüs uçlarını belli etmez ve iyi bir toparlayıcıdır.  Kesinlikle derin V yaka giysileri giymek için bu büstü mükemmel bir şekil vererek toparlayan şeffaf dolgulu sütyenleri seçebilirsiniz.

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir