Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kızıl kahverengi saç renkleri ve modelleri esmerlere en çok yakışan, esmer tenlileri daha seksi gösteren saçlardandır. Kızıl Saç Renkleri; Zencefil Kırmızısı, Bakır Kırmızısı, Ateş Kırmızısı, Bordo Saç Rengi, Şarap Kırmızısı…

Saçlarına özen gösteren takipçilerimiz kadinveblog olarak bugün moda, güzellik ve saç alanlarında her gün yeni bilgiler ve makaleler eklenen sitemize hoş geldiniz. Bugün sizlerle beraber inceleyeceğimiz konu ise 2016 yılında trend olacak saç renklerinden kızıl saç olacaktır. Biliyoruz ki tüm kadınlar en son trendleri öğrenip uygulamak istemektedirler. Çünkü trend olan şeyler herkes tarafından ilgi çektiği gibi onları şıkta kılmaktadır. İşte son zamanlarda kızıl saç tonları inanılmaz derecede yaygınlaşarak erkeklerin de beğenisini kazanmaya başlamıştır. Üstelik kızıl saç tonlarının sayısal olarak fazlalığı ve tüm tonlarının şık ve dikkat çekici olması bayanlar tarafından tercih edilme nedenlerinden sadece birkaçıdır. Şimdi 2016 yılında moda dünyasını sarsacak olan kızıl saç tonlarını fotoğraflar dahilinde incelemeye başlayalım.

Esmerlere Yakışan Kızıl Kahve Saç Renkleri;

Kahverengi saçlarınızın üzerine sanki güneş düşmüş gibi bir ışıltı veren altın ve kızıl gölgeler aynı zamanda gözlerinizi daha parlak ve canlı bakmasını sağlar.Cildiniz gözleriniz daha sağlıklı ve genç görünür. Kahverengi ve ela gözleri vurgulayan kızıl kahve saç renkleri Eğer esmerseniz sizinde saçlarınızı, teninizi ve gözlerinizi canlandıracaktır.

Kızıl kahve saç rengini elde etmenin püf noktası ise, koyu kahverengi taban saç boyası  yapıldıktan sonra saçların üzerine ve altın, bakır ve kızıl gölgeler yapılır.Kırmızımsı gölgeli vurgular bu saç renginin asıl anahtarını oluşturduğunu unutmayın.Daha doğal görünmesi için ise saçınızın taban rengi mutlaka kahverengi olmalı. Kırmızı altın saçlar, çikolata saç rengini biraz anımsatsa da kızıl kahve saç rengi daha zengin ve ışıltılı bir saç rengidir.

Kahverengi üstünde kızıl gölgeli saç renkleri ve modelleri – galeri

1- Zencefil Kırmızısı;

Beyaz Tene Yakışan Kızıl Saç Rengi

Beyaz Tene Yakışan Kızıl Saç Rengi

İlk olarak yukarıdaki fotoğrafta da bulunduğu üzere zencefil kırmızısı saç rengi tonu 2016 yılında en çok tercih edilen kızıl tonlarından birisi olacaktır. Özellikle genç bayanlar tarafından tercih edilen bu kızıl tonu birçok erkeğinde beğenisini kazanmıştır. Saçlarınızı daha parlak gösteren zencefil kızıl tonu yukarıdaki örnekte olduğu gibi yeşil gözlerle mükemmel bir uyum yakalamıştır.

2- Bakır Kırmızısı;

Buğday Tene Yakışan Kızıl Saç Rengi Kıvırcık Saç Modeli

Buğday Tene Yakışan Kızıl Saç Rengi Kıvırcık Saç Modeli

İkinci olarak bakır kırmızı saç rengi tonu 2016 yılında kadınlar tarafında tercih edilen farklı tonlardan bir tanesidir. Eğer sizlerde yukarıdaki fotoğraftaki gibi kıvırcık bir saç yapısına sahipseniz bakır kırmızı saç rengi sizler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

3- Ateş Kırmızısı;

Esmer Tene Yakışan Kızıl Saç Rengi

Esmer Tene Yakışan Kızıl Saç Rengi

Üçüncü olarak 2016 yılından bayanlar tarafından tercih edilecek kızıl saç rengi tonlarından birisi de ateş kırmızısı saç rengi tonudur. Özellikle uzun saç yapısı ile uyumu ile ön plana çıkan ateş kırmızısı saç rengi her ten tonuna uygun durumda bulunmaktadır. Sizlerde bu yıl saç renginizi değiştirecekseniz tercihleriniz arasında bu renk mutlaka bulunmalıdır. Ayrıca gündelik hayatınızda kullandığınız saç stilleriyle bile oldukça şık durmaktadır.

4- Bordo Saç Rengi;

2016 Kızıl Saç Rengi

2016 Kızıl Saç Rengi

Dördüncü olarak ise bordo saç rengi bayanlar tarafından en çok tercih edilen saç renklerinden birisi olarak sayılmaktadır. Hemen hemen tüm ten tonlarıyla uyumlu olan bordo saç rengi bütün saç stilleri ile de şık durmaktadır. Ancak biraz nostaljik bir havası olan retro saç modeli ile ayrı bir güzelliği bulunmaktadır.

5- Şarap Kırmızısı;

Kızıl Saç Modelleri ve Renkleri 2016 Esmerlere Yakışan

Kızıl Saç Modelleri ve Renkleri 2016 Esmerlere Yakışan

2016 yılında kadınlar ve erkekler tarafından beğenilen bir başka kızıl saç tonu ise şarap kırmızısı saç rengidir. Baştan sona bir kadını şık bir hale getiren şarap kırmızısı rengini sizlerde mutlaka bu yıl içerisinde denemelisiniz.

Yukarıda öneride bulunduğumuz kızıl saç rengi tonlarına ünlülerde oldukça fazla rağbet göstermişlerdir. Üstelik tüm saç stillerine uyumlu olan kızıl saç rengi tonlarını sizlerde tercih ediniz.Diğer makalelerimize de göz atmayı unutmayınız … 🙂

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
BuseKadınlar için 2015 İlkbahar Trend Saç Renkleri | Kadinveblog Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Buse
Ziyaretçi
Buse

Merhaba sacim soğan kabugu renginde şarap kizil olması için nasıl bir işlem uygulamam lazım

trackback

[…] Bunlarda ilginizi çekebilir; Esmerlere Yakışan Kızıl Kahve Saç Renkleri […]