Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Koyu Kestane saç rengi modellerinden en güzel örnekler. Koyu Kestane saç rengi kimlere yakışır? Koyu Kestane saç rengi olan Türk ve yabancı ünlüler kimler?

Eğer siz de sarı bir ten rengine sahipseniz ve hangi renk tonlarında saçlara sahip olsam ya da boyatsam diye düşünüyorsanız sizlere bir kaç müjdemiz ve önerilerimiz var.

Şimdiye dek kuaförlere gidip de saçınızı boyattınız ve hiç birinde de istediğiniz sonuca ulaşamadıysanız ve sanki saçlarınızın size değil de başkasına ait olduğunu düşünüyor moddaysanız siz henüz ten rengine uygun saç renk tonunu yakalayamamışsınız demektir. Üzülmenize hiç de gerek yok. Bu yanlıştan dolayı mutsuz olan tek siz değilsiniz.

Çoğunlukla ünlülerin, medyada boy gösterenlerin ve göz olanların saç renginin moda olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Ve her ne kadar ten rengine uygun olmasa da bu renklerin tercih edilmesi gibi bir yanlışla karşı karşıya kalıyoruz. Tam bu noktada asıl seçim ve tercih ten rengine uygun saç rengini bulmaya yönelik olacaktır.

Özellikle sarı ten rengine sahipseniz size en uygun olan saç rengi koyu kestane olacaktır. Bu renge değişik tonlar da verebileceğiniz gibi bu sayede renk tonunuza bu rengi uygun haline getirmiş de olacaksınız.

Koyu Kestane Saç Rengi Sibel Can

Koyu Kestane Saç Rengi Sibel Can

Koyu kestane renk tonlu saçınızla en uygun kıyafet renkleri de pastel, inci pembesi, vanilya rengi, irize tonlar ya da sedef tonları olmakla beraber bu uyumu sağladığınız taktirde bütün gözlerin sizin üzerinizde odaklanacağından emin olabilirsiniz.

Saçınızı koyu kestane rengine boyamayı düşünüyorsanız, boyama işleminden sonra kendinize iki hafta süre tanımanız gerekecektir. Bu sayede hedeflediğiniz saç rengi ve uyumunu yakalamış olacaksınız. Ünlülerin 15 güzel koyu kahve kestane saç renklerini aşağıda galerimize ilave ettik. Koyu kestane saç rengini seven hanımlar için galeriye yeni eklediğimiz saç renklerini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir