Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Koyu kumral saçlara en çok yakışan saç modelleri

Yılın moda ve doğal saç renklerinden koyu kumral saçlar için en güzel saç stillerini seçtik.Koyu kumral saçlara en çok yakışan saç stilleri ve modelleri neler ? 2014- 2015 saç modasına uygun önerileri aşağıda listeledik.

Beyaz ten, koyu ten ve buğday ten ile uyumlu koyu kumral saçlar her kadına ve her ten rengine yakışır.En çok yakışan saç stilleri ise, örgülü saçlar, Kalın dalgalı ve katlı saç stilleri yanı sıra kaküllü ve küt saç stilleri de bu renge harika yakışır.Erklerin başını döndüren kadınları da kıskandıran koyu kumral saç rengi sizinde tercihiniz ise size en çok yakışacak saç stillerini görmek için resimlerimizi incelemeye devam edin!

Koyu kumral saç renkleri ve modelleri kadınları genç gösterdiği gibi aynı zamanda gizemli ve çekide gösterir.Bakımlı kırmızı ve şeftali dudaklar ile çok çekici görünür.

Koyu kumral saç stilleri ve renk tonları ile ombre dokunuşlar hareketli  ve parlak saç görünümü sağlar.

Düz renk koyu kumral saçlar her zaman daha canlı va bakımlı görünür.Saçlarınızda yıpranma ve donukluk gibi olumsuz sorunları pek yaşamazsanız.Eğer saç boyası kullanıyorsanız saçınızı boyayıp bir anda daha parlak ve seksi saçlara kavuşursunuz.

“Biz Koyu kumral saçlarımızda romantizm ve güzel bir hareket yaratmak için saçlarımıza modern görünümlü dalgalar yaratabilir.

Küt saçlar, bob kesim saçlar, yandan örgü saçlar yine koyu kumral saç rengine en çok yakışan saç stilleri arasındadır…

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir