Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Çiçekli ağaçlar,  açık ve güneşli hava, mavi ve umut verici gökyüzü ile  oldukça mükemmel bir zaman olan ilkbahar ve yaz mevsimlerinde aynı zamanda düğün planları da olmaktır. Tabii ki, bir ömür boyu süren bu özel güne başlangıç için bu hazırlıklar bir yıl önceden planlanmaya başlanır, ama saç ve makyaj konsun da yeni sezon trendleri de gelin saç modelleri seçimlerinde değerlendirmeye alınıyor. Şimdi gelinlere arzu ettikleri inanılmaz güzel bir görünüm elde etmesi için kullanabilecekleri  makyaj ve saç tasarımları yanı sıra ürünlerini kendilerinin alması  için Lancome bahar 2015 için Oui Gelin makyaj koleksiyonu var.Size  bir ömür geçirmek için umut ortağını karşılamak için yürüdüğün  koridorda prenses gibi   tatlı ve büyüleyici bir görünüm elde etmeniz sağlamak için güzel bir makyaj koleksiyonu. Bu koleksiyon içeriden dışarıya cildi daha taze ve temiz, aydınlık, tüm sadelik ve sadece bir beyaz gelinlik  için her kadının istediği parlaklığı ve şıklığı vermektedir.

Lancome  Oui 2015 Bahar Gelin Makyaj Koleksiyonunda tüm sadelik ve güzellik için makyajınızı yapabilirsiniz.  Lancôme Düğün Koleksiyonu ilkbahar / yaz 2015;  yeni sınırlı sayıda ürünlerinin   pastel tonlarının yanı sıra ince nü ve pembe renkleri de mevcut. Bir kadının mükemmel büyük gün için makyaj uygulaması hayatı boyunca resimlerden inceleyebileceği en büyük dönüm noktası oluyor. Bu yüzden gelin makyajı gelin adayları için çok önemlidir. Sizde, Lancome Oui Gelin bahar 2015 makyaj koleksiyonun da en ideal ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Koleksiyonda ayrıca rujlar, oje ve far paletleri  daha yoğun tonları ile  daha farklı bir kadının ihtiyaçlarına da hitap ediyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir; İlkbahar yaz düğün makyajı fikirleri 2015

Bu  nefes kesici koleksiyonu şu anda, tüm Avrupa Lancôme bayilerinde mevcuttur ve yakında dünyanın geri kalanına gelecektir.

Lancome Gelin Far Renkleri(52,00 €) (Sınırlı Üretim)

İki far paletlerinden, birinde pembe bir dokunuş ile nazik toprak tonları ile bir kadının doğal güzelliğini vurguluyor.  Paket başına 5 ayrı eşleşen tonları var daha kolay bir uygulama yapmak için özel fırçalar ile birlikte gelir.

• DO9 Bouquet de Lilas
• DO10 Buketi Rose

Lancome İnce Allık (45,50 €) (Sınırlı Üretim)

Cam üstleri ve kendi fırçaları , yanı sıra yanaklarının elma görünümü eklemek için iki farklı allık renkleri ile gelir;

• 25 Gül Şefkat
• 26 Rose aux joues

Love Lancome Ruj (28,00 €)

Biz oldukça pembe derken, biz bu dudak renkleri ile aklımızda ne varsa yapabiliriz. Lancome onları oldukça küçük tüplerde  muhteşem pembe renkler ile her gelin dudaklarına uygulamak için sunuyor.

• 234 Gül Şefkat
• 316 Gül Bonheur
• Violette Coquette (Sınırlı Üretim)

Lancome Dudak Aşk (24,00 €) (Sınırlı Üretim)

Biz ilkbahar çiçekleri ve güller gibi,  ışıklı pembe ,neredeyse mercan rengine yakın  iki allık tonları var. Onlar ışıltı dolu tatlı bir eğilim ve  nazik gelinler için idealdir.

• Gül Balesi
• Gül Atrrape-Coeur Buketi Finale

Love Lancome Oje  (17,00 €)

Tırnak cilaları  rimel ve göz farı gibi bir gelinin estetik görünümü için gereklidir. Onlar, ışıltılı tırnaklar için güzel ve basit bir yoldur, gelin tırnaklarının en güzel görünmesini sağlamada  yatırım yapmak için  herhangi gelinlik paketini tamamlar.  Bu Lancôme koleksiyonunda bulunan üç renk oje var; bir ışık pembe, bunun bir tozlu sürümü ve bir bahar makyaj uygulaması huzur ekleyen bir lila ile mor bir renk tonu vardır.

• 101 Gül Porselen
• 326 Gül Şefkat
• 396 Lilas Büküm

Lancome Hypnose Doll Eyes Suya Dayanıklı Maskara (29,95 €)

Güzel bir gelin göz makyajında kirpiklerin uzunluğunu artırmak için siyah maskaradan birkaç kat uygulmayı unutmayın.

• Siyah

Su geçirmez Lancome Crayon Khol Hypnose (20,00 €)

Bu sizin gelin göz makyajında gözlerinize derinlik ve drama eklemek için ihtiyacınız olan nihai bir üründür.

• Siyah

Lancome kurutma kağıdı (20,00 €)

Eğer büyük gün boyunca taze ve ışıltılı makyaj görünümünüzden emin olmak için, küçük çantanızda Lancome lekeleme kağıtları taşıdığınızdan emin olun.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir