Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Mango , son iki sezondur  düğünler, balolar, partiler için harika parti elbiseleri ve kıyafetlerini 2015 ilkbahar yaz  yeni katalogda sunuyor.Ve genç kızlara muhteşem etek pantolon parti kıyafetleri ile yılın trendlerini de başarılı bir şekilde yansıtıyor.2015 yaz Mango parti kıyafetlerimde sadece elbiseler yok  yeni bir sürü tasarımda sizi bekliyor. Ne bilmek ister misiniz? Peki yazımızı okumaya devam edin!

Mango her sezon doğallık ve zarafeti birleştiren parti koleksiyonlarını tasarlamaktadır. Elbiselerinde parlaklık, renkler  ve ışıltılar görünüyor;Aksesuar ve detayları özel gece için gereken sofistike dokunuşu vermek için önem kazanıyor.

Bu 2015 yılında ne yenilikler var? Dediğim gibi, elbiseler genellikle rahat bir havada ve romantik dokunuşlar ile ilham dolu gelir: Geçen yıl parti koleksiyonunda   çiçekler, küçük boncuklar, danteller vardı … yani yine bu yıl biraz daha farklı! Kataloglarda bu sezon çok moda olan bir elbisenin içine gizlice konan Palazzo pantolonlar var. Bakınız; İlkbahar Yaz 2015 Modası Bol Kumaş Pantolonlar

Mangoda 2015 yaz koleksiyonunda bunlara sıjkça yer vermiş.Zarif, sade ve sezon boyunca sayısız kez yeniden giyebilceğiniz harika parti kıyafetleri çok iddialı.Haziran ayında mezuniyetten sonra genç kızlar balo elbiselerini de Mango 2015 yaz parti elbiselerinden seçebilirler.

Ben Mango 2015 yaz uzun parti elbiselerine bir göz atmanızı öneriyoruz. Genellikle  iyi, güzel ve ucuz modelleri bulabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir