Moda Dünyasında Vintage Modası ve Trendi

Moda Dünyasında Vintage Modası ve Trendini Bu Makalemiz de Modayı Takip Eden Kadınlar için 2017 Galerimiz de Sizler için Derledik.

Moda ve saç dünyasının son moda ve trendlerini incelediğimiz sitemizde bugün Vintage modasını ele alarak inceleceğiz. Vİntage modası aslında yıllardır dekorasyon alanında varlığını hissettiren bir modadır. Koltuklarda kendisine yer bulan Vintage modası şimdi de kadınların en önemli aksesuarlarından olan kıyafetlerinde kendisine yer bulmuştur.

Belirli bir Kronik hastalığınız varsa ya da Kronik Hastalığı olan biri ile aynı evde yaşıyorsanız aşağıdaki linkte yer alan ankete katılarak Akademik bir çalışmaya katkıda bulunabilir;gelecektekronik hastalığı olan kişiler ve ailelerinin sorunlarının daha iyi anlaşılmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki link sizi kısa bir zamanınızı alacak Google Anket formuna yönlendirecektir.
Teşekkür ederiz.

Moda dünyasının yeni trendi olan Vintage modası retro tarzı ile sürekli karıştırılmaktadır. Aslında birbirine çok benzer olan bu iki akımın birbirinden ayrılan belirgin bir özellikleri vardır. Vintage modası eski zamanlarda tasarlanan ve o dönemin özelliklerini taşıyan bir akımdır. Retro ise geçmiş zamandan ilham alınarak günümüze uyarlanan bir akımdır. Bunu bildiğimiz takdirde Vintage ile retro tarzının birbirine karıştırmayız.


Sitemiz tarafından yapılan araştırmalara göre birbirinden ünlü markalar defilelerinde sıklıkla Vintage modasına yer vermektedirler. Bu defilelerde dikkatleri çeken ise 1960 – 1970 -1980 gibi yılların ön plana çıkan kıyafetleri kullanılmaktadır. Sizlerde Vintage modasına veya akımına katılmak istiyorsanız eski kıyafetlerinizde hiç değişiklik yapmadan kullanınız. Günümüz kıyafetleriyle beraber kombin yaparak oldukça şık ve modern bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Şimdi ise 2017 yılının yeni trendi olacak olan Vintage modasını fotoğraf galerimize tıklayarak daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nikah İçin Beyaz Elbise Modelleri| 2021 başlıklı makalemizde alternatif gelinlik, beyaz elbise ve beyaz elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  2015 Kimono Modelleri
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
asdsadassadf
3 yıl önce

asfdasdfsadf

Şehnaz
Şehnaz
4 yıl önce

Güzel tasarımlar keşke 1930’ların tasarımlarıda günümüze gelse

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x