Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Çanta nasıl örülür? tığ işi çanta modelleri yaz aylarında bile kullanabileceğiniz kullanışlı çantalar arasında. Özellikle örgü işleri ile ilgilenen bayanlar örgü çanta örneklerinden ilham alıp kolaylıkla bu çanta modellerini örebilirler.Yazlık örgü Çanta örneklerinde ise daha çok renkli ipler ile örülmüş tığ işi çantalar var.Saplarını yine ister örerek ister deri kemer dikerek kullanabilirsiniz.Bugün sizlere hem plajda hemde günlük kombinlerinizde takabileceğiniz harika 2019 örgü çanta modelleri seçtik.

Örgü çanta örme konusunda hiç bilginiz yoksa Derya Baykal’ın örgü el işleri videolarını netten izeleyebilir veya tv 8 ‘de her gün yayınlanan programını takip edebilirsiniz. Derya Baykal Derya’nın Dünyası programında her gün harika örgü modelleri yayınlanıyor.
moda örgü çanta modellerinde kabartma desenli örgü çantalar çok popüler, kabartma desenli çanta nasıl yapılır diye merek ediyorsanız pirinç örgü tekniği ile benzer modelleri çıkarabilirsiniz.

Diğer makalelerimize göz atmayı da unutmayınız 🙂

İlham alacağınız örgü çanta modelleri, tiğ işi örgü çanta örnekleri galerimizde sizler için. Konumuza  2018-2019 Sonbahar Kış El Yapımı Örgü Çanta Modellerinden 8 modeli galerimize ekledik.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir