Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Moda her sezon birkaç modellere dayalı olarak devam eder.Şeritler, küpler veya çiçek desenleri sürekli kendi tasarımları değişir, her sezonda mutlaka klasik bir trend vardır. Zaman zaman farklı bir şeyler çıksa da genel olarak kıyafetlerde moda trend olan bir ayrıntı vardır.Şimdi moda ise kalp desen, büyük kalpler veya küçük kalpler ile bluz ve elbiseler. Örneğin, kalp desenli bluzlar ve Tşörtler mağazaların en popüler kıyafetlerinden.

Kalp şeklinde desen her geçen gün daha da trend olan en temel moda eğilimlerindendir. Zaten sonbahar ve kış bu yıl kalp desenleri ile geçti ve bahar ve yaz popülariteye sırasında daha çok trend olmaya başlıyor.

Kalpli  üstleri, bluz veya kazaklarda hem küçük noktalı desen formunda hemde kocam bir kalpli Sweatshirt ile görebilirsiniz.

Böyle bir moda çok havalı  görünüyor, ünlü yıldızlarda kalp desenlerini bolca kıyafetlerinde seçiyor.Bence her kadının gardrobunda kalp desenli kıyafetlerden bir parça olmalıdır.

Aşağıdaki  galeride görebileceğiniz gibi, bu eğilim birçok yönden tercih edilebilir.

Ayrıca bakınız; Desenli Bol Paça Pantolon Modelleri ve Kombinleri 2015

Taylor Swift , beyaz, siyah klasik kombinasyonu seçti, ona çeşitli renklerde verdi. Jennifer Lopez büyük bir kalp, Emmy Rossum yine kalpler de kırmızı halı için uygun olduğunu kanıtladı sportif bir görünüm seçti. Her kadın için kalp desenli seçebileceği bir çok kıyafet var.Sizde bu modaya ayak uydurmaya ne dersiniz.Yeterince romantik ve şık bir desen…

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir