Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 yılı okul için son moda saç stillerini ve modellerini bu makalemiz de siz değerli takipçilerimiz için paylaşıyoruz. Sizler için derlediğimiz son derece pratik okul saç modelleri galerisine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu hakkında buluşacağız. Bugün sizlere bilgilerimizi aktaracağımız konu ise okulda tercih edebileceğiniz saç stilleri hakkında olacaktır. Tüm bayanlar dışarıda olduğu gibi okulda da şık olmak isterler. Bu nedenle de okulda onları şık gösterip fark yaratacağı konular arasında saçlarıda yer almaktadır. Dolayısıyla okulda tercih edebileceği saç model ve stilleri hakkında araştırmalar yapmaktadır. Bizlerde sitemiz kadın ve blog olarak genç kızların bu önemli derdi hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu çalışma ve araştırmamız sonucu elde ettiğimiz bilgileri aşağıda fotoğraflar halinde paylaştık. Şimdi dilerseniz sizlerle beraber bu bilgileri inceleyelim.

Okul İçin Saç Moda Saç Stilleri 2016

Okul İçin Saç Moda Saç Stilleri 2016

İlk olarak yukarıda fotoğrafta da bulunduğu üzere saçlarınızı okulda deniz kızı örgüsünü tercih edebilirsiniz. Okul yaşantısına oldukça uygun olan bu model  şık olduğu  gibi okulda sizi rahatsız etmeyecektıir.

Okul İçin Saç Moda Saç Stilleri 2016

Okul İçin Saç Moda Saç Stilleri 2016

İkinci olarak ise yukarıdaki gibi balık kuyruğu modelinin biraz dağınık versiyonunu deneyebilirsiniz. Saçlarınızın önlerini kısa tutarak ve örgü kısmını önünüze alarak okulda fark yaratabilirsiniz.

Okul İçin Saç Moda Saç Stilleri 2016

Okul İçin Saç Moda Saç Stilleri 2016

Üçüncü olarak ise yukarıdaki fotoğrafta da bulunduğu üzere saçlarınıza at kuyruğu modelini uyguladıktan sonra saçlarınızın uçları bukleler oluşturarak okulun gözdesi haline gelebilirsiniz. Ancak saçlarınızın üst kısmının yarısını arkaya tarayarak sprey kullanara fark yaratabilirsiniz.

Okul için Saç Modelleri 2016

Okul için Saç Modelleri 2016

Dördüncü olarak ise dalgalı saç modeli en favori okul saç stilleri arasında yer almaktadır. Bu saç stilinie oluştururken saçlarınızı örerseniz işiniz daha da kolaylaştıracaktır. Yılın trendi olarak gösterilen bu saç modelini sizlerde mutlaka denemelisiniz.

Okul için Saç Modelleri 2016

Okul için Saç Modelleri 2016

Beşinci olarak ise yukarıdaki fotoğrafta da bulunduğu üzere bir waves stili karşımıza çıkmaktadır. Saçlarınızın sağ kısmını arkaya doğru taradıktan sonra saçlarınız üst ve sol kısmını sola doğru tarayarak oluşturabileceğiniz bu saç stilind sprey kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

2016 Okul için Saç Modelleri

2016 Okul için Saç Modelleri

Altıncı olarak ise yukarıdaki gibi saçlarınızı alçak topuz modeline getirdikten sonra saçlarınızın yan ve üst kısımlarından örgüler oluşturarak topuza ulaştararak bu modeli deneyebilirsiniz. Jennifer Lawrence’in öncüsü olduğu bu saç stilini sizlerde deneyiniz.

2016 Okul için Saç Modelleri

2016 Okul için Saç Modelleri

Yedinci olarak ise okul saç stilleri arasında dağınık dalga saç stili de yer almaktadır. Dalgaların oluşmadığı yerlerde küçük boyutlu bukle yapıcıları kullanınız.

Son olarak yukarıdaki gibi saçlarınızı at kuyruğu ile topladıktan sonra saçlarınızın önlerini öne doğru tarayarak perçem oluşturabilirsiniz. Okul için şeker ve tatlı bir saç stili olan bu tarzı sizlerde benimsemelisiniz.

Ayrıca Kısa Saçlar için Okul Modelleri Galerisi buradan;

Eğer Saçlarınız uzunda uzun Saçlar için okul modelleri buradan

En Güzel Okul İçin Son Moda Saç Stilleri 2016 Galerisi;

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir