Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 yılının modası omzu açık bluz modellerinden en güzel ve en dikkat çekici örnekleri resim galerimizde sizlerle paylaşıyoruz…

Bu sezon en dikkat çekici trendler arasında bulunan Omzu Açık Bluzları sizler için inceleyeceğiz. 70’li yılların modası olan omzu açık bluz modelleri 2015 yılında geri dönüyor. Özellikle cesur bayanların ilgisini çeken bu moda, 2015 yılında oldukça popüler oldu.

Yaz aylarının da gelmesiyle artık sokaklarda bayanların bu modaya geçiş yaptığını görebilirsiniz. Bu saatten sonra daha fazla beklemeyerek hemen bir omzu açık bluz temin etmenizi öneririz. Sıcaklarda rahat edebileceğiniz bluzlar ile aynı zamanda dikkat çekeceksiniz. Kemikli omuz yapısına sahip bayanların özellikle tercih etmesi gereken bir tarz. Ayrıca bluzların her çeşit elbise ile kolayca kombin olduğunu da söyleyebiliriz. İster etekle, ister jean pantolonlarla çok hoş kombinler oluşturabilirsiniz. Ayrıca kot şortlar ile de güzel bir ikili olacaktır. Eteklerde en fazla tercih edilen model ise kalem etek modelleri olacaktır. Kalem etekler ile oldukça uyumlu oluyor omzu açık bluzlar.

Resim galerimizde 2015 yılına özel modelleri sizlerle paylaşıyoruz. Umarız ki beğenirsiniz, bu modelleri markaların vitrinlerinde bulabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir