Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 Sonbahar ve kış için hem abiye- hemde pembe elbise modelleri ve kombin önerileri…

2015 sonbahar kış sezonunun moda pembe elbise modellerinden abiye ve günlük için bir çok farklı pembe elbise modelini seçtik.
Pembe rengi kadınların elbise seçimlerinde ilk tercih rengi olduğunu göz önünde bulundurarak, hem ünlü markaların 2015 pembe elbise modellerini hemde günlük pembe elbise modellerini aşağıdaki galerimize ekledik.Nişan törenlerinden, düğünlerde ve günlük gezmelerinizde giyebileceğiniz birbirinden güzel pembe elbise kombinleri.

Daha çok gen kızların favorisi pembe elbiseler 2015 yılında derin dekolteli tasarımları ile büyülüyor.Sırt dekoltesi ve derin yırtmaçlar kadınların daha cazibeli görünmesini sağlıyor.Sizde vücut ölçülerinize güveniyorsanız dekolteli pembe renkli elbiseler ile gittiğiniz her ortamda herkesin güzelliğiniz ile başını döndürebilirsiniz.

Esmer tenli bayanlara çok yakışan pembe elbiseler, sarışınlara da uygun makyaj ile çok yakışıyor.Ünlü mankenlerin ve sanatçılarında pembe elbiseleri özel günlerinde sıkça giydiğini görüyoruz.Elbise rengi konusunda kararsızsanız modası hiç geçmeyen, görünüşünüze zamansız şıklık ve güzellik ekleyen pembe elbise ve abiye almakta tereddüt etmeyin….

İşte pembenin her tonuyla 2015 pembe elbise modelleri sizler ile!

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir