Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yeni sezon sonbahar için tasarlanan bayan ayakkabı modelleri arasında renkleriyle ve özel modelleri ile Pierre Cardin sonbahar ayakkabı koleksiyonunu sizler için inceledik. Pierre Cardin yeni tasarımlarında öne çıkan modeller arasında birbirinden özel tasarımlarıyla yüksek topuklu ayakkabı modelleri yer alıyor. Koleksiyonun en dikkat çeken modeller ağırlıklı olarak siyah renk yüksek topuklu ayakkabılar oldukça dikkat çekiciler , sezonun popüler modelleri arasında yerini alan ruganlar Pierre Cardin koleksiyonunda en şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor , bilindiği gibi sonbahar trend bayan ayakkabı modellerinde bu sezon rugan ayakkabılar oldukça revaçta.

Yüksek topuklu ayakkabılar her zaman trend olasalarda , bu sezon önü açık ayakkabıların sezonu diyebiliriz. Ayakkabı modasına yön veren markalardan biri olan Pierre Cardin en trend önü açık ayakkabı modelleri kolkesiyonun en gözde parçaları olarak karşımıza çıkıyor bu sezon.

Pierre Cardin günlük hayat içinde birbirinden şık ve rahat ayakkabı modellerine yer vermiş , özellikle Pierre Cardin babaet modelleri birbirinden şık renkleri ve tasarımlarıyla bu sezon fazlasıyla ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Babetlerde öne çıkan renkler arasında , mavi , kırmızı sarı gibi canlı renkler geliyor , renkli bir babet koleksiyonuna imza atan Pierre Cardin bayan ayakkabı modelleri hem şık hemde rahat yapılarıyla oldukça kullanışlı modellerden oluşuyor. Dikkat çeken diğer tasarımlar arasında bağcıklı ayakkabılar geliyor , canlı renkleri ve etkileyici tarzı ile Pierre Cardin bağcıklı ayakkabı modellerini’de incelemenizi öneriyoruz..

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir