2016 yılı saç modellerinden resmi yerler için saç modellerini bu konumuzda sizler için derledik.

Hayatımızın bazı zamanlarında resmi ortamlarda bulunmamız gerekmektedir. Resmi ortamlar derken bir iş görüşmesi veyahutta iş yerindeki bir toplantıyı kastediyoruz. Örneğin iş yerinize giderken de resmi bir saç modeli tercih etmelisiniz. Tercih edeceğiniz saç modelleri sizi hem şık göstermeli hem de rahat hareket etmenizi sağlayacak nitelikte olması gerekmektedir. Kadınların en çok sıkıntı yaşadığı konulardan birisi olan bu konuyu bizlerde sitemizce geniş kapsamlı bir araştırmaya tabii tuttuk. Gelin şimdi sizler için araştırıp bulduğumuz resmi ortam saç modellerini fotoğraflar dahilinde inceleyelim.

Resmi Davetler için Saç Modeli

Resmi Davetler için Saç Modeli

Özel Davetler için Saç Modeli

Özel Davetler için Saç Modeli

Orta Sınıf İşyerleri için Saç Modeli

İlk olarak resmi ortamlarda yüksek ve çeşitli kıvrımlara sahip olan bir topuz saç modeli tercih edebilirsiniz. Şık ve sade bir saç modeli olan topuz saç modeli sizi resmi ortamda dilediğiniz rahatlığa eriştirecek ve yaz sıcaklığında terletmeyecek tir.

Orta Sınıf  İşyerleri için Saç Modeli

İkinci olarak resmi ortamlarda örgülü saç modelleri kullanabilirsiniz. Yukarıdaki gibi saçlarınızı ikiye ayırdıktan sonra saçlarınızın belirli kısmını yine ayırarak klasik veyahutta farklı modellerde örgü yaparak şık bir hale gelebilirsiniz. Bu örgüleri saçlarınızın belirli yerlerinde kullanabilir ve diğer saçlarınızı düz veya dalgalı bırakabilirsiniz. Bu tarzda saç modelinde örgüleri saçlarınızın arkasında yer verebilirsiniz.

Günlük Resmi Toplantılar için Saç Modeli

Günlük Resmi Toplantılar için Saç Modeli

Dediğimiz gibi örgülere saçlarınızda sık sık yer verebilirsiniz. Bu sefer saçlarınızın yan kısmında çeşitli tarz örgü modellerine yer vererek resmi ortamlar için uygun bir hale gelebilirsiniz. Örgüler bu nedenle bayanların hayatında kurtarıcı bir rol oynamaktadır.

Özel Davetler için Saç ModeliÖzel Davetler için Saç Modeli

Son olarak ise yukarıdaki fotoğrafta da bulunduğu üzere dağınık saç modelini tercih ederek şık görüntümüzle dikkatleri üzerinize çekerken rahatça hareket edebileceksiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir