Saçlar için En İyi Kırmızı Ruj Renkleri Nelerdir

Kural olarak, esmerler parlak ve etkileyici bir görünüme sahip olmak için  kırmızı ruj onlara çok yakışır.. Esmer tenli ve siyah saçlı bayanlar kötü görünme korkusu olmadan  kırmızı rujun zengin tonlarını deneyebilirler. Sadece bazı kısıtlamalar söz konusudur. Kırmızı tatlı ve parlak tonları evrensel esmerler için gurur ruj seçenekleri arasındadır. Ancak, zengin kahverengi saç tonu olan kadınlar erik veya ahududu  dokunuşu olan kırmızı rujlardan uzak kalması tavsiye edilir. Kırmızı ruj ile çok parlak görünüm oluşturabilir ama aynı zamanda çok tehlikeli bir seçenektir. Bordo ve şarap Kırmızı tonları, yanı sıra derin berry kırmızı tonları koyu saçlar için için en iyi seçenek olacaktır. Özel etkinlikler için hazırlanıyorsanız, ayrıca kışkırtıcı olacak kırmızı tonları  tuğla kırmızı + portakal formülü, deneyebilirsiniz, özellikle siyah saçlı ve kahverengi saçlı bayanlarda hassas ve asil görünüyor.

Ayrıca bakınız: Cilt tonuna göre kırmızı ruj seçimi nasıl olmalı ?

Saç rengine göre uygun ve en iyi kırmızı ruj seçiminde ortak kurallar için bu rehberi kullanabilirsiniz.

• Simsiyah saçlı esmerler : bakır ve altın notları ile kırmızı rujlardan uzak durmalılar.Fuşya, erik ve kırmızı parlak rujlar bir koyu cilt tonunuz varsa, özellikle sizin için idealdir.

• Esmerler gündüz kırmızı dut tonlarını deneyebilirler.Kırmızı rujun altın ya da şarap tonları akşam makyaj için ,göz önünde olacağınız inanılmaz seçenekler arasındadır.

• bronzlaşmış cilde sahip Esmerler, klasik kırmızılar ve meyve-tonlu rujlar ile deneme yapabilirsiniz.Koyu kırmızılar, koyu kırmızı veya sessiz sesleri akşam kullanmak  için ideal kırmızı ruj seçeneklerinden.

•Esmer tenli olan koyu saçlı bayanlar: mor, kızılcık veya ahududu notaları ile kırmızı ruj almaları  tavsiye edilir. Domates-kırmızı da iyi bir seçenektir. Kahverengi veya yeşil gözleri varsa kahverengi veya yakut tonları ile kırmızılar akşam makyajı için için mükemmel seçenekler olabilir iken, gündüz kırmızı koyu pembe ve mercan tonları deneyebilirsiniz.

• Eğer siyah saçlar, koyu tenli ve koyu renk gözler varsa, yakut, parlak koyu kırmızı ve kızıl kırmızı olmak üzere kırmızı rujun parlak tonları kullanılabilir. Bir saydam dudak parlatıcısı ile dudaklar daha vurgulu yapılabilir.

• Kırmızı Kızılcık ve ahududu tonları iş toplantıları için mükemmel ve rahat seçeneklerdir.

• Güzel bir restoranda romantik akşamlar için şarap tonları bir dokunuşu olan kırmızı rujlar ideal seçimlerdir.

• Karanlık bir cilt tonu ve kahverengi saçlı kadınlar derin kırmızı ruj tonları denemeleri tavsiye edilir. Eğer beyaz tenli ve kahverengi saçlar varsa, bakır-kırmızı ve mercan kırmızısı ruj düşünebilirsiniz.

• Pembemsi belirti ile açık tenli ve  Kahverengi saçlı güzellikler en iyi kırmızı rujlar ise mavimsi bir renk tonu ile klasik parlak kırmızı ruj tonları, yanı sıra kırmızılar giymiş bir kadın çok çekicidir.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir