Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sonbahar/ Kış 2019 Bayan Saç Kesimleri ve stilleri

Yeni sezon için yeni saç kesimlerini denemek ister misiniz? Ve güzellik salonundan bayanlar için 2018 Sonbahar/ Kış saç kesim modellerini öğrendik.

Yaz bitti ve yeni sezon için saç görünümünü değiştirmenin tam zamanı .Havuzları güneş, su, kum ve klor bizim saçlarımıza yeteri kadar zarar verdi. Yılın trend  iyi saç kesimleri ve bakımlar ile saçınızı sağlıklı ve parlak yapabilirsiniz. Bunun için bu Sonbahar / Kış 2019 saç kesim ve stillerinden  trend ile moda olanları öğrenmenin zamanı geldi.

Özellikle kısa pixie saç kesimi çok moda

Kısa pixie saç kesimi  1960 yıllarda bayanların hayatına girdi. Ve o yıllardan beri hiç demode olmadı.Ustura ile kısacık kesiliyor ve yumuşak katlar veriliyor.Bu şekilde oldukça feminen bir saç stili dikkatleri çekiyor.Hafif doğal dalgaları da pixie kesim modeli için kullanabilirsiniz.

İyi bir saç kesimi yaptırmanız ve saç stilini düzenli bir şekilde kestirmeniz pixie kısa saç stilinizi  harika yapacaktır. Saçlarınızı doğal olarak kurumaya bırakın veya çok kısa süre fönleyerek parmak uçlarınız ile şekil vererek . Saçlarınıza şekil verebilmek için şekillendirici sprey kullanabilirsiniz. Pixie saç stili dikkatleri yüzünüze ve gözlerinize verecektir. Bu yüzden güzel bir makyaj yaptığınızda sizden çekicisi olmayacaktır.

Pixie kesim bir sürü kişilik verir. Bu, cesur , feminen, masum, bebeksi gibi. ve boyun kısmı açık  kaldığından çok şehvetli olduğunuz gözlerden kaçmayacaktır. Ancak, yüzünüzdeki her ayrıntıyı vurguluyor bu yüzden küçük yüz şekilleri olan ve yumuşak yüz hatları olan kadınlar için ideal bir saç kesimidir.

Uzun- orta boy asimetirik saç kesimleri

Eğer uzun saçlarını kestirmek istemiyorum diyorsanız sadece saç uçlarını kestirin. Özellikle ucunda, işaretlenmiş şekilde ombre ışıltılar ekletin ” Buna ek olarak, saç uçlarında asimetrik kesimler , saç renginizi dahada belirgin ve şık gösterecektir. Yüzünüze ve saçlarınızı daha çok aydınlatır ”

Düz kahküllü saç kesimleri

Unutmamak gereken bir başka saç kesimi ve modeli ise  size çok baştan çıkarıcı ve gizemli bir hava verecek düz saç kesimleri kullanmak, Bu saçlar ile Sonbahar da”patlama” yapabilirsiniz.Özellikle gözlere kadar inen düz kahküllü saç kesimleri kışın kahraman saçları arasında.

Saç boya rengini seçerken, doğallık kurallarını unutmadan  saçlarınıza ışıltılar ve doğal vurgular ekleyin. Eğer genç ve doğal görünmek istiyorsanız Kahverengi, kestane gibi renkleri tercih edin, çikolata, kırmızı ve derin siyahlara veda edin.

Sonbahar- kış 2018 saç modellerine gelince ; at kuyruğu tercih edebilirsiniz ofis veya okula gitmek için her sene moda olan bir saç modeli.Atkuyruklu saç modelleri ile asla demode görünmezsiniz. Rahat ve kadınlar için en kolaydır. ; Bir sosyal etkinliğe ve özel güne giderseniz topuz saç modelleri, yüksek  balerin topuzu ya da örgü topuzları kullanabilirsiniz.

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir