Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 yılının rengi marsala ile salon ev dekorasyon fikirleri !

Zaten biliyoruz marsala, 2015 rengi haline gelmiştir ve biz bu harika vurgulu renk ile yapabileceğiniz salon dekorasyonu ve ev dekorasyonu fikirleri seçtik. Özellikle marsala rengi kadife koltuklar en beğendiğimiz salon dekor parçaları oldu.

Bugün özellikle marsala rengi küçük aksesuarlar ve eşyaları salon dekorasyonun da nasıl kullanacağınıza dair örnekler seçtik, özellikle salon dekoru hakkında size vermek istediğim temek detay marsala rengini tüm herşey için kullanmayın, yoksa boğucu bir atmosfer oluşturabilir, bunun yerine tek bir aksesuarda, duvarda, mobilya veya koltuklarda kullanın. Marsala rengi halılar ve perdeler de kullanabilirsiniz.Ama hem perde hem duvar rengi gibi çok alanda kullanmamanız daha iyi olur.Böylesine zengin bir rengi çok dikkatli kullanmanızı öneriyoruz.

İlgili; Banyo Dekorasyonu için 16 Marsala Rengi Fikirler

En popüler fikir olan marsala sadece istediğiniz tonunu  seçin, kolay ve bütçe dostu boya ile duvarlarınızı boyayın. Salonda Marsala mobilya veya tekstil ürünleri de şık ve trendy bir görünüm  yaratacaktır..

Aşağıda şık marsala rengi salon dekor  fikirlerinden ilham alın!

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Sedef Dursun Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sedef Dursun
Ziyaretçi
Sedef Dursun

Marsala rengi bu sezon hem giysilerde hem de dekorasyonda çok muhteşem sonuçlar veriyor bence de.. Marsala rengi battaniye arıyorum ancak nereden bulabilirim acaba fikriniz var mı?

sitesinde olduğu gibi sizin sitenizde de online satış olursa çok sevinirim.. Sizler gibi dekorasyon konusunda bilgili bireylerin seçimleri bir harika olacaktır.