Home / Dekorasyon / Salon dekorasyonu için marsala rengi 2015
marsala rengi ev dekorasyonu 2015
marsala rengi ev dekorasyonu 2015

Salon dekorasyonu için marsala rengi 2015

2015 yılının rengi marsala ile salon ev dekorasyon fikirleri !

Zaten biliyoruz marsala, 2015 rengi haline gelmiştir ve biz bu harika vurgulu renk ile yapabileceğiniz salon dekorasyonu ve ev dekorasyonu fikirleri seçtik. Özellikle marsala rengi kadife koltuklar en beğendiğimiz salon dekor parçaları oldu.

Bugün özellikle marsala rengi küçük aksesuarlar ve eşyaları salon dekorasyonun da nasıl kullanacağınıza dair örnekler seçtik, özellikle salon dekoru hakkında size vermek istediğim temek detay marsala rengini tüm herşey için kullanmayın, yoksa boğucu bir atmosfer oluşturabilir, bunun yerine tek bir aksesuarda, duvarda, mobilya veya koltuklarda kullanın. Marsala rengi halılar ve perdeler de kullanabilirsiniz.Ama hem perde hem duvar rengi gibi çok alanda kullanmamanız daha iyi olur.Böylesine zengin bir rengi çok dikkatli kullanmanızı öneriyoruz.

İlgili; Banyo Dekorasyonu için 16 Marsala Rengi Fikirler

En popüler fikir olan marsala sadece istediğiniz tonunu  seçin, kolay ve bütçe dostu boya ile duvarlarınızı boyayın. Salonda Marsala mobilya veya tekstil ürünleri de şık ve trendy bir görünüm  yaratacaktır..

Aşağıda şık marsala rengi salon dekor  fikirlerinden ilham alın!

Check Also

duvara monteli tv unitesi 2016 2017

Dekoratif Tv duvar ünitesi Modelleri 2016 – 2017

Eğer oturma odanıza veya salona daha çağdaş bir görünüm tercih ederseniz, modern ve dekoratif Tv duvar …

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sedef Dursun
Sedef Dursun
5 yıl önce

Marsala rengi bu sezon hem giysilerde hem de dekorasyonda çok muhteşem sonuçlar veriyor bence de.. Marsala rengi battaniye arıyorum ancak nereden bulabilirim acaba fikriniz var mı?

sitesinde olduğu gibi sizin sitenizde de online satış olursa çok sevinirim.. Sizler gibi dekorasyon konusunda bilgili bireylerin seçimleri bir harika olacaktır.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x