Scarlett Johanson 33 yaşında ünlü bir aktristir. Birçok ünlü filmde boy gösteren ünlü oyuncu güzelliği ve saç modelleri ile de oldukça fazla bir şekilde dikkatleri üzerine çekmektedir. Biz kadınların takip etmiş olduğu ünlülerden olan Scarlett Johanson’un bugün tercih etmiş olduğu saç modelleri ve sahip olduğu yüz şeklini inceleyeceğiz.

Bilirsiniz ki birçok farklı şekilde yüz şekli bulunmaktadır. Oval, yuvarlak, üçgen, kare, kalp ve elmas yüz şekilleri bulunurken Scarlett Johanson adlı ünlü oyuncu elmas yüz şekline sahiptir. Elmas yüz şekli ters üçgen yüz şekline benzerliği ile bilinmektedir. Tek fark alın kısmı elmas yüz şeklinde daha dardır.

Scarlett Johanson birçok saç modelini tercih eden bir ünlüdür. Scarlett Johanson yüz şeklini ve özelliklerini bilerek saç modeli tercih ettiği için uyguladığı tüm saç modelleri gerçekten çok yakışmıştır. Scarlett Johanson’un en sık tercih ettiği saç modeli dalgalı açık saç modelleridir. Elmas yüz şekline yakışan bu saç modelini uzun ve orta boylu saçlarda sizlerde uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza fırçalar sayesinde hafif dalgalı görünümü verebilirsiniz.

Scarlett Johanson’un en sevdiği ve en çok tercih ettiği saç modellerinden birisi de bob saç modelidir. Bob saç modelinin birçok farklı versiyonu bulunmaktadır. Her versiyonu deneyen Scarlett Johanson’un saç rengi, cilt rengi ve yüz şekline bob saç modeli çok yakışmaktadır. Sizlerde aynı saç rengi, yüz şekli ve cilt rengine sahipseniz bob saç modelini tercih etmekten kesinlikle korkmayın.

Scarlett Johanson’un sahip olduğu yüz şekli modeli  olan elmas yüz şekline kısa saç modelleri daha çok yakışmaktadır. Bunun yanı sıra Scarlett Johanson uzun boylu saçlarında ise düz modellere daha yakın görünmektedir.

2018-scarlett-johanson-sac-modellerş

scarlett-johanson-bob-sac-modeli

scarlett-johanson-bob-sac-modelleri

scarlett-johanson-dalgali-sac-modeli

scarlett-johanson-duz-sac-modeli

scarlett-johanson-sac-modeli

scarlett-johanson-sac-modelleri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir