Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Biz kesinlikle dekorasyon bloglarında bazı  estetik ve muhteşem İskandinav ev dekorasyon temsillerini gördük, ama iskandinav tarzı dekorasyon çok iyi içine modern dokunuşları ve farklı huzur veren bir atmosfer sunması  gerçekten yaşanabilir olduğunu kanıtlayan iç açıcı bir tarzdır. Size fikir vermek için seçtiğimiz bu iskandinav ev dekorasyon modelleri, güzel işlevsellik, doğal malzemeler ve renklerin yaratıcı kullanımı da dahil olmak üzere İskandinav dekorasyon tarzının çok önemli olan unsurlarını taşıyor. Bu özel dairede, birçok İskandinav esintili tasarımlar yapmak için sıkı bir minimalizm yok iken,  onun yerine her şeyi gülümseme ile izleme veren ve ziyaretçiler için ilham verecek yeterli fikirlere sahip.

Ana oturma alanı çok büyük değil, ama açık zemin plan ve koordine renk seçenekleri de birlikte  her bölümünde modern iskandinav esintileri sunuyor. Oturma odasında zikzak çizgili bir  kilim, çoğunlukla nötr renklerin ele alındığı klasik gri kanepe. Ancak, yastık ve koltuk yoluyla turuncu kontrast patlamaları, cesaretle parlak ve neşeli olduğunu gösteriyor.

Diğer önerimiz; İskandinav tarzı ev dekorasyonu Örnekleri .

Basit ama rahat yatak odası ve aynı zamanda çalışma alanı. İlk, siyah, beyaz, gri, turuncu ve oturma odası gibi aynı renk paletini taşır. Küçük alana yatak hakim, ama derli toplu bir çalışma alanı ve özel televizyon var.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir