Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Moda da yenilikler ve trendler yeniden güncelliyor, yeri doldurulamaz bir kaynağı olan alt kültürler dünya moda temaları için büyük bir yön oluşturuyor. Bu konuda en popüler ve önemli seçeneklerden biri hippi moda trendi .Başlangıçta anti-savaş karşıtı olarak ulusların eşitliğini ve barış talep hareketi fikrine dayalı olan bu oluşuma  sahip  altkültür ünlüdür, ve dünyanın büyük güçlerinin birbirleri arasında ve diğer zayıf ülkelere karşı savaşları durdurmasını talep etti. Şimdi, hippi stili  çok moda,  şık bir hippi tarzı elde etmenin bazı temel şartlarını öğrenmek isteyebilirsiniz, modern moda dünyasında çok hoşlanılan hippi stili hakkında moda ipuçları üzerinde fikirler vererek ,hippi tarzı kıyafetler nasıl giyilir ve nasıl yaratıcı bir şekilde şık kombinler yapılır hippi tarzını sevenler için hazırladık.

Özgürlük ve eşitlik belirten amaçlar için hippi stili, özlem, doğal ve sakin renk tonları, maksimum rahat, konforlu ve giyilebilir giysiler kullanımını öngören, hippi tarzının modada genel ilkeleridir.  Ayrıca çok özel ve oldukça farklı görünüyor. Bu görünüme en yakın kaynaklardan biri giyim seçeneklerinden etnik desenlerdir. Hippi tarzı önemli bir parçası olarak  huzurlu bir hayat yaşayan halkların ulusal kostümleri olduğunu da söyeleyebiliriz. Semboller ve logolar her türlü  dışlanması gereken başka ilkedir.

Ayrıca Bakınız; 2015 yılında 1970 ‘ler Stillerini yorumlamanın 25 Yolu

hippi stilin ilk özelliği kalıp tekniği ile oluşturulan giysilerin, parlak renkleri olmaısıdrı. şeffaflık, ve  kırpılmış üstleri vardır ve keten kumaş ve pamuk, ipek  gibi abartılı kumaş seçenekleri kadınsı ve çekici ayrıntıları vardır.Ayrıca çekici desenleri çok popülerdir. . Yine, tek renkli koyu  tonları önlemek için, onlara çeşitli nakışlar, danteller, kurdeleler, ekleniyor.

Aksesuarlar hippi tarzında gümüş ve deriden yapılmış çeşitli şekillerde olabilir. Ayrıca renkli  tasarlanmış bilezikler, tüy süslü şapkalar, eşarplar, saç bantları ve  küpe, bazı çiçek süslemeleri ile eşleştirilmiş takılar gibi seçenekleri çok çeşitlidir. Renkli güneş gözlüğü, ayakkabı, düz bantlı sandaletler ve olağanüstü tasarlanmış çantalarda hippi tarzında en dikkat çeken aksesuarlardır.

Hippi modası tamamen kendi ilham ve çizgilerinin belirli bazı ayrıntılarını koruyan stillerden biridir. Yeri doldurulamaz bir enerjisi ve yaratıcı kombinleri vardır,  bu birçok gencin en favori seçenekleri arasındadır.

Hippi stili kombin önerileri için aşağıdaki galeriyi detaylı inceleyebilirsiniz.

 

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Şık hippi stili kombinler yapmanın yolları […]