Bu sıralar Gönül İşleri Dizisi ile çok beğenilen Sinem Kobal tarzı ve saçları ile herkesin dikkatlerini bir kez daha çekiyor. Yıllardır hep uzun ve bakımlı duran çekici saçlarının sırrını tüm kadınlar çok merak ediyor. Sinem Kobal’ın Saç bakım sırlarlarını ve kullandığı ürünleri sizler için araştırdık
sizler için
Aktarlarda satılan yılan yağı ve badem yağı karışımın ile saçlarına bakım yapıyor. Son dönemlerde ise saçlarına keratin bakımı yapıyor, saçı inanılmazbir şekilde sağlıklı yaptığını ve hacim verdiğini söylüyor. Saç bakımları genelde saçı ağırlaştırır ve saçlar hacmini kaybetip sönükleşiyor bu yüzden saçların daha sağlıklı olması ve bakımlı görünmesi için mutlaka saçlara keratin bakımını tavsiye ediyor.Günlük kullanım için ise Saç uçlarına argan yağı veya kokusunu güzel herhangi bir bitkisel yağ kullanıp saçların nemini sağlayabileceğimizi kuruyup kırılmasını önleyebileceğimizi belirtiyor.

Sinem Kobal tarzı

Sinem Kobal tarzı

Sinem Kobal Gönül İşleri Dizisindeki Saç Rengi Ve Modelleri İçin bu başlığa tıklayabilirsiniz.

Sinem Kobal ‘ın Yüz bakımında ise gül suyu ile 3/4 gün daha sonra maden suyu ile 3/4 gün cildine tonik uyguluyor.Cildi daha canlı ve parlak olmasının sırrının bu olduğunu bizde anlıyoruz.Ayrıca Sinem Kobal’ın kullandığı parfüm ise Chopard Wish EDP, Fiyatı ise 80 tl aralığında.

Sinem Kobal Yeni Saçları

Sinem Kobal Yeni Saçları

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Sinem Kobal ‘ın makyajı nasıl yapılır | Kadinveblog Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Kaçırmayın : Sinem Kobal’ın Saç Bakım  Güzellik Sırları […]