Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Siyah elbise için harika makyaj fikirleri

Siyah bir elbise ile her şey zarif, romantik, şık … Siyah bir kadın için giyilebilir en güçlü renktir. Bu renk herkeste harika görünüyor.sizi daha çekici ve zayıf gösterecektir.Fazlalıkları kamufile etmeden siyah en usta renk.Bugün sizlere siyah elbise için harika makyaj fikirleri  koleksiyonu yaptık.Eğer siyah renklerde bir elbise yada abiye giymeyi düşünüyorsanız elbisenin hakkını vereceğiniz mükemmel bir makyaj seçmeninde tam zamanı.Çok basit olmasına rağmen bir çok kişi bunu yanlış yapıyor.

Siyah elbise ile uyumlu yapabileceğiniz 3 büyük çözüm var, gözler makyajınızın en önemli ve etkili parçası olacak bir göz makyajı :

  • Smokey Eyes( dumalı göz makyajı)
  • Çelik Gri Gözler
  • Güzel kahverengi göz makyajı

Hepsi ile siyah bir elbise ile bir arada harika görünürsün ve bunlardan birini seçerseniz daha sıcak bakacağınızdan emin olun! Eğer resmi bir toplantı veya akşam için özel bir yemeye gidiyoruz kahverengi sofistike bir renk, çünkü nazik ve etkili bir görünüm için kahverengi gözler geçerlidir.

siyah elbise ile ruj rengi seçmek

  • Sıcak bakmak isterseniz, o kan kırmızı dudaklar ile eski bir numara izleyin; Gözleriniz için en iyi siyah elbise makyajı için dumanlı gözler için..
  • kırmızı ve mercan tonlarında ruj ya da parlatıcı seçin; kahverengi göz makyajı ile de daha ideal bakacağız.
  • Eğer çok çocukça bakmak istemiyorsanız o zaman pembe veya bordo rujları seçmeyin.
  • Siyah elbise ile makyaj (tabii kırmızı ruj için) kırmızı ruj uygulamak ve tamamlamak için; Eğer devam etmek istiyorsanız ve basit daha sonra dolgun bir renk vurgulayıcı kullanın!

Siyah elbise için harika makyaj fikirleri

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir