Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 yıllarında popüler olan ve hemen hemen tüm bayanların tercih etmiş olduğu ombre saç modelinin bugünlerde farklı bir versiyonu ortaya çıkmıştır. Sombre adı altında ortaya çıkan bu saç modeli en az ombre saç modeli kadar tutulacak gibi duruyor.

Bayanların en çok sormuş olduğu soru ise ombre ile sombre saç modeli arasındaki farkın ne olduğuna dairdir. Bildiğiniz üzere ombre saç modelinde saç uçlarınız saçlarınızın diğer kısımlarına göre daha açık bir renk tonuna sahiptir. Ayrıca ombre saç modelinde birbirinden farklı iki renk kullanılabilinmektedir. Sombre saç modeli ise birbirine iki yakın renk tonunun saçlarda beraber olarak gölgelendirme metodu ile kullanılmasıdır.

Ombre ile Sombre arasındaki farkı ortaya koyduktan sonra Sombre saç modeli hakkında biraz daha bilgiler verelim. Sombre saç modelini tercih eden bayanların saçların ağarma sıkıntısını daha geç yaşadığı sonucu elde edilmiştir. Ayrıca sombre saç modeli saç köklerinizi daha canlı ve parlak gösterecektir. Kadınların en çok yaşadığı sıkıntıların başında gelen dip boya gelme sürecini uzatacaktır.

Sombre saç modeli son zamanlarda giderek kullanımı artarak ünlüler tarafından da tercih edilmeye başlanmıştır. Sizlerde saçlarınızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız Sombre saç modelini tercih edebilirsiniz. Hemen hemen tüm saç renklerine uyum sağlayan sombre saç modeli özellikle esmer ve sarışınlara çok yakışmaktadır.

Sombre saç modelinin nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız sizler için derlediğimiz Sombre saç modellerinin bulunduğu galerimize göz atınız. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmına atabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir