Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Şimdi Sıra 2014-2015 sonbahar moda haftalarında görülen sokak modası kombinlerinde. Sokaklar da bile kaldırımlar podyumlara dönüşüyor: sokak modasındaki kombinler, moda takipçileri, blogcular, gazeteciler ve ünlüler önümüzdeki sezon görünümünü elde etmek içim moda trendleri üzerilerinde taşıyor. Heyecan verici ve  Çok renkli sokak modası kombinleri  çok abartılı veya basit değil! Sokak modası kombinlerinin ve stillerinin baş mimarı aslında insanlar .Herkes kendi yaratır.Kişinin kendisi etrafındaki dünyayı nasıl gördüğüne ve modayı nasıl yorumladığına dayalı.

Moda kendini ifade etmek için güzel  bir yol olarak görülüyor .Sokak modasında  moda seçimleri için karar veremeyeceğiniz bir   yerdir.Çünkü birbirinden farklı bir sürü çeşidi görebilirsiniz. Aşağıda sonbahar 2015 sokak stilleri sizin için modaya bir ilham çeşmesi olarak hizmet edebilir!

2014 2015 Sonbahar sokak modasında  mont, deri ceket, kazak, pançolar ve sıcak yelekler tercihiniz olabilir,Topuklu ayakkabılar ile giyilen uzun soket çoraplar ve kısa üstler harika görünüyor.

Sonbahar sokak modası kombinlerinde  en popüler renk siyah renk gibi görünüyor.Ayrıca giysilerin renkleri de saç renkleriyle son derece uyumlu.Renkleri abartılı ve parlak olabilir, desenler ve saçlarda sonbaharın moda trendleri arasında

Denim parçalar ve hatta bazen  tamamen  denim kombinleri oldukça rahat ve şık görünüyorı .Renkli ceketler ile birlikte deri motorcu ceketleri, sahte kürkler de oldukça sık sokak modası kıyafetleri arasında: Etek, ceket ve çanta üçlüsü bir çok harika kombine hareket vermiş.

Denim sonbahar sokak stilleri ve kombinleri…

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir