Stil Sahibi Ünlülerin Sokak Saç Modelleri Bayan

2016 da stil sahibi ünlülerin sokak bayan saç modellerini makalemiz de derledik. Bu güzel, dikkat çekici ve şık saç modellerini sizde deneyebilir ve 2016 trend saç modasına ayak uydurabilirsiniz.

Değerli okuyucularımız bugün sizlerle yine farklı bir konu dahilinde buluşuyoruz. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise 2016 yılının ünlülerin sokak saç renkleri, modelleri ve stilleri hakkında olacaktır. Bu konuda ilham kaynağımız ünlüler olacaktır. Ünlüler sadece davetlerde,törenlerde değil sokaklarda da ilgi odağı haline gelmişlerdir. Sürekli paparazzinin göz önünde olmalarından dolayı onlara bakarak sokak saç stilleri hakkında çeşitli bilgiler edebiliriz. Sokaklarda hep rahat saç stiline yönelmişlerdir. Şimdi dilerseniz aşağıda ünlülerin fotoğraflarının da bulunduğu bilgileri sizlerle beraber inceleyelim.

Stil Sahibi Ünlülerin Sokak Saç Modelleri Bayan
Stil Sahibi Ünlülerin Sokak Saç Modelleri Bayan
2016 Ünlülerin Sokak Saç Modelleri
2016 Ünlülerin Sokak Saç Modelleri

İlk olarak yukarıdaki örnekte de bulunduğu üzere bun saç modelini sizlere tavsiye edeceğiz. Bu saç modeli uzun ve orta boylu saçlara sahip olanlar için ideal tercihlerden olacaktır. Ayrıca rahatlık sağladığı gibi serin tutmaktadır. Dağınıklıktan uzak durulduğu bu sıkı topuz modeli günlük yaşam için çok uygun durumdadır.

2016 Ünlülerin Sokak Saç Modelleri Kadın
2016 Ünlülerin Sokak Saç Modelleri Kadın
Ünlü Olmuş Bayanların Sokak Saç Modelleri
Ünlü Olmuş Bayanların Sokak Saç Modelleri

İkinci olarak ise yarım bun saç stili gözümüze çarpmaktadır. Yarım topuz saç modeli olan bu tarz çeşitli partilerde de tercih edilebilir. Spor ve doğal bir görünüme sahip olan bu tarz eğer saçlarınız ombre ise ombrenin çeşitli tonlarını vurgulayıp, gözler önüne serecektir. Orta boylu saçlara sahip olanlar bu saç modeline rahatlıkla yönelebilirler.


Bir başka seçenek ise yan örgü modelidir. Bu tarz uzun boylu saçlara sahip olanlara daha çok hitap etmektedir. Özellikle Selena Gomez’ in sıklıkla tercih ettiği bu tarz oldukça kadınsı ve etkileyici görünmektedir. Zarif bir tarz olan bu örgü modellerinde artık teknikler giderek gelişmekte bu nedenle zorlanmadan bu tarza kavuşabilirsiniz.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  2015 İlkbahar / Yaz Trend Dalgalı Saç Modelleri
Selenanın 2016 Sokak Saç Modelleri ve Renkleri
Selenanın 2016 Sokak Saç Modelleri ve Renkleri
Ünlü Bayanların Sokak Saç Modelleri ve Renkleri 2016
Ünlü Bayanların Sokak Saç Modelleri ve Renkleri 2016
Ünlü Bayanların Sokak Saç Modelleri ve Renkleri
Ünlü Bayanların Sokak Saç Modelleri ve Renkleri

 

Son olarak ise 2016 yılının sokak tarzında uzun katmanlı saç stili yükselişte olacaktır. İdeal seçenekler arasında yer alan bu saç stili Kim Kardashian gibi ünlüler tarafından tercih edilmektedir. Sizlerde eğer uzun saç yapısına sahipseniz bu rahat tarzı mutlaka tercih etmelisiniz. Katmanlı saç kesimi yüzünüz daha çok dikkat çekeceği gibi yüzünüz kare bir şekil alacaktır. Bu saç tarzı ile ombre tarzın arasında mükemmel bir uyum bulunmaktadır. Farklı tonlardaki saç renkleri ile de uyum sağlayacak modernliktedir.

2016 Ünlülerin Sokak Saç Modelleri, Farklı Saç Stilleri ve Saç Renkleri Galerisi;

Bir önceki yazımız olan Koyu Balyajlı Saç Renkleri | 2022 başlıklı makalemizde gölgeli kahverengi, gölgeli kumral saç ve gölgeli saç hakkında bilgiler verilmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x