Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eğer  görüntünüz ve stiliniz için küçük bir güven artırması gerekiyorsa, biz sizin gelecekteki kıyafet seçimleri hakkında daha iyi hissetmenize yardımcı olacak  beş basit stil ipuçlarını değerlendirdik. Kadınveblog stil sırları ile  daha ‘iyi hissetmek’ ve öğrenmek için ilerleyin!

1. vücudunuz için en iyi elbiseyi öğrenin.

Gerçekten giyim konusunda kendinizi güvende hissetmek için, vücudunuzun en iyi özelliklerini kucaklamanızı öneririz . Belki bacaklarını seviyorsun ve orta bölümünü gizlemek istiyorsun, yada tam tersi! Siz aslında vücudunuzun hangi bölgelerini maskelemek gerektiğini iyi biliyorsunuz .İşte kıyafet ve elbise seçimlerinizi buna göre yapmalısınız.Bunu yaptığınızda stiliniz konusunda çok iyi hissedeceğiniz den emin olabilirsiniz.

2. kıyafet seçiminiz konusunda emin hissetmeden dışarı çıkmayın

Hepimiz tarzımız ve görüntümüz konusunda sık sık evde denemeler yaparız, ama evi terk etmeden  önce kombininiz hakkında tereddütleriniz varsa, dışarıda kendinizi rahat hissetmeyeceksiniz. İşte bir ipucu: sizin kıyafet kararınızı güvende  hissetmeniz için hemen hızlı bir resim çekin.Ve fotoğrafınızı büyük ekranda inceleyin.Kamera, en azından bu durumda, yalan söylemeyecektir.

3. Cilt tonunuz  için en iyi renkleri bilin

Bu kış dolabınızı keşfedin ve cilt renginize en iyi yakışan tonları bulmak için farklı renklerle deneyler ve kombinler yapın…

4. kişisel tarzınızı tanımlayın

Bunun en kolay yolu her zaman kıyafet konusunda emin hissetmek?  Tarzınızı tanımlayın  görünümleri kıyafetlerinizi kombinleyerek tanımlayın.Ve kafanızda o tanımları unutmayın.Her gün ne giyeceğinize önceden tanımladığınız kıyafetler ile  karar verin.Hem bu size fazladan bir zaman kazandıracak .

5. Sabah hazırlanmanıza beş dakika daha harcayın.

Kendinize etkili ve güzel bir kıyafet planlamak veya yeni bir saç modeli denemek  ya da makyaj görünümünüz ile oynamak için, kendinize ekstra zaman ayarlayın.Bunun için 5 dakika daha erken kalkmayı deneyin. Bu uygulama ile daha taze ve şık olarak güne başlamak için fırsatlar elde edeceksiniz.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir