Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 Moda dünyasında, özellikle podyumlarda tel tokası ile şekil verilen desenli saç modelleri çok kullanıldı.Tel tokalar sadece saçınızı sabitlemek için değil ayrıca desenler ile farklı şekil vermek içinde kullanılmaya başladı. siyah, Dore rengi, gümüş rengi ve renkli olan tel tokalar mankenlerin saçlarında en çok dikkat çeken detaylar arasındaydı.Onlar hem çok ucuz hemde saç için harika bir aksesuar.Tel tokalar ile yapabileceğiniz bu etkili ve eğlenceli saç modellerine sizde bir göz atın!

1. RENGARENK

Tel tokaları kullanmanın en eğlenceli yolu renkli olanlarını seçip saçlarınızı rengarenk desenler yapabilirsiniz.
Birkaç parlak renkli tel toka veya tek bir renk ile  eğlenceli ve  canlı bir çok saç stili yapabilirsiniz.

2. ELASTİK TOKA YERİNE TEL TOKA KULLANIN

Genellikle bir örgü ucunu veya saçı bağlamak, sabitlemek için kullandığınız elastik tokalar yerine yeni trend tel tokaları kullanabilirsiniz. Uzman hairstylists saçınızı şekillendirdikten sonra tel toka ya da  gevşek bir düğüm ile güvenli saç modelleri yapmanızı öneriyor. Tel toklar ve düğüm ile saçınız çok daha şirin görünecektir.Tabii ki, her zaman isterseniz renkli olanlardan seçebilirsiniz.

3. YARIM TOPLU SAÇ MODELLERİ

Yarım toplu saçlar  klasik ve muhtemelen modası asla geçmez. Tamamen yeni bir saç stili yapmak için diğer tokalar yerine  bir veya birkaç tel  toka kullanarak, saçını tutan bir üçgen deseni oluşturabilirsiniz.üç tane tel tokayı birlikte kullanmayı deneyin.

4. ÖRGÜLÜ SAÇLARINIZIN ARASINA TUTTURUN

Tel tokaları gerçek amacı dışında sadece saçlarınıza şık bir desen vermek, yada farklı saç stilleri oluşturmak içinde kullanabilirsiniz.Saçlarınızı arkadan yada önden örün ve aralarına istediğiniz tel toklar ile süslemeler yapın…

5. SAÇLARINIZDA DESEN YAPIN

Eğer bu  görünümünü sevdiyseniz saçlarınızı , tel tokalar ile yaratıcı desenler oluşturup harika saç modelleri yapabilirsiniz.

6.TEL TOKALAR İLE TOPUZ YAPIN

Bazı gevşek topuzlarınız içine tel tokalar yerleştirerek  daha sevimli topuz modelleri yapabilirsiniz.

Tel tokalar ile yapabileceğiniz saç modelleri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir