Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bu yılın modası tropikal renklerden oluşan elbise modelleri. Tropikal desenli etek ve elbise modellerinden en güzel örnekler…

Tropikal denildiğinde aklımıza cıvıl cıvıl renkler geliyor. Genelde izlediğimiz filmlerden ya da animasyonlardan aklımıza gelen ilk renkler herhalde yeşil, mavi ve sarı oluyordur. Sizi bilmem ama benim ilk aklıma gelen renkler bunlar. Özellikle yeşil renk ilk akla gelendir. Herhalde bu da Amazon Ormanlarından dolayı olsa gerek.

Elbiselerde, eteklerde, çantalarda ve hatta ayakkabılarda yaz aylarında çiçekli desenler moda oluyor. Bu yıl ise tropikal desenler oldukça moda. Aslına bakarsanız 80 ve 90 ‘lı yıllarda oldukça modaydı. O zamanlara özgü filmleri seyrettiğinizde bu renkleri bol bol görebilirsiniz. Günümüzde de geçmişe dönük bir moda rüzgarı olduğundan tropikal renkler yine moda oluyor.

Tropikal desenli etek modelleri

Tropikal desenli etek modelleri

Bu yıl özellikle tropikal bitkiler, egzotik çiçekler ve tropikal yapraklar kumaşları süslüyor. Hatta bazı elbiselerde tropikal bölgelerin simgesi olan papağanları da görmek mümkün. Botanik desenleri en iyi şekilde yansıtan Mary Katrantzou, Etro gibi tasarımcıları takip etmenizi öneririm.

Tropikal desenli elbise modelleri

Tropikal desenli elbise modelleri

Tropikal desenleri yansıtan en güzel elbise ve etekleri resim galerimizde inceleyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir