Hastalıklara karşı koruyan ve vücudumuzdaki mikroplarla savaşan, antioksidan etkili sarımsak ile yaz gelmeden incecik olmaya ne dersiniz, ünlüleri zayıflatan sarımsak kürü ile hızlı bir şekilde yağlarınıza veda edebilirsiniz.  İşte sarımsak suyu kürünün tarifi …

Her ne kadar piyasada hazır zayıflatan sarımsak çayları olsa da, en etkilisi ve hızlı zayıflatanı doğal olarak sizin evde hazırlayıp taze tükettiğinizdir.

Zayıflatan sarımsak suyu kürü nasıl yapılır

Sarımsakların arasından bir baş orta boy seçin, sarımsakları soyun ve havanda ezin.İyice ezilene kadar havanda dövün.Bir sürahi içine koyun ve birkaç bardak temiz su ekleyin.İçine limonun 4/ 1 sıkıp iyice karıştırın.

Eğer sarımsak suyunu içmekte zorlanıyorsanız salatalarınıza, haşlanmış sebzelerin üstüne veya yoğurdun içine karıştırıp tüketebilirsiniz.

Sarımsak suyunun zayıflatmaya ek olarak faydaları

Sarımsak suyu mikroplara karşı vücudunuzun direncini arttırır, kolay kolay hasta olmanızı engeller,  enfeksiyonlara karşı korur ve kötü kolesterolden korur.

Çabuk ve doğal yollar ile yağlarını eritmek, kilo vermek isteyenler için sarımsak suyu kürü çok etkilidir.. Ayrıca içerdiği alisin maddesi ile obeziteye karşı korur.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir