Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bugün sizlere,, unutulmaz anlar için karanlık rujlu dudakların bir koleksiyonunu yaptık !

Hepimiz makyaj yaparak hemen görünümümüzü değiştirebiliriz, bu yüzden daha güzel bakmak için  her zaman en az bir toz  far ve siyah eyeliner uygulayabiliyoruz.Aynı şekilde Koyu dudaklarda özel günler için özellikle kış aylarında çok güzel oluyor. Bu günlerde ise isabet sokaklarda en popüler koyu renk rujlu dudaklar…

Koyu rujlu dudaklar, siyah, kahverengi, kırmızı, bordo ya da mor gibi tonlarda geri döndü ve bu Sonbahar ve Kışın en gözde rujları olacak.Sizde   makyaj kutusunda bu renklerden en az birini eklemeyi mutlaka düşünün. Burada en önemli olan şey ise koyu rujların tüm cilt tonları ile mükemmel görünüyor olması, bu yüzden herkes bu trendi takip edebilir çünkü, endişelenecek bir şey yok bu renkler harika görünüyor. Bu eğilimin diğer avantajı ise dişlerin normalden daha beyaz ve daha baştan çıkarıcı görünür olmasıdır.

Siyah kedi-gözü veya parlak göz farı, allık ve koyu rujlu dudaklar günlük görünüm için mükemmel ve gece için ayrıca koyu dumanlı gözler ekleyebilirsiniz. İster gündelik için daha zarif ve şık her şey ile karanlık ruj renklerini sürebilirsiniz.

Seksi Karanlık Dudaklar

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir